Komponujemy diety dla wymagających. Nasze menu opracowują dietetycy z wieloletnim doświadczeniem, a aromatyczne dania przygotowują wytrawni kucharze. Starannie dobieramy dostawców, którzy zaopatrują nas w świeże składniki najwyższej jakości. Każda dostępna u nas dieta stworzona została z myślą o konkretnych potrzebach. Znajdziesz tu propozycje dla sportowców, mam, wegetarian i nie tylko! Każdy plan żywieniowy dostępny jest w różnej kaloryczności. Posiłki dostarczamy pod wskazany adres zawsze na czas. Sprawdź, co pysznego i zdrowego dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dieta standard

Proponujemy zbilansowaną dietę standardową, która pozwoli Ci zachować optymalny poziom energii i zdrowia na co dzień. Jeśli nie masz czasu gotować i zależy Ci na dostarczeniu sobie wszystkich składników odżywczych – dieta standard to wybór dla Ciebie. To także doskonała opcja dla osób, które chcą bezpiecznie zredukować lub utrzymać masę ciała. Więcej informacji tutaj.

Dieta wegetariańska / wegańska

Oferujemy niezwykle różnorodną dietę wegetariańską/wegańską. Menu opracowaliśmy tak, aby dostarczyć Ci pełnowartościowego białka oraz zachwycających smaków. Dieta wegetariańska/wegańska  w naszym wydaniu to bogactwo smaków i zdrowie. Z menu usuwamy wszystkie wskazane przez Ciebie składniki. U nas masz pewność, że jesz w zgodzie ze swoimi wyborami. Więcej informacji tutaj.

Dieta natural

Proponujemy dietę natural, z której wyeliminowaliśmy wszystkie źródła glutenu oraz mleko i jego przetwory. Ta naturalna dieta to wspaniały wybór dla osób z nietolerancjami pokarmowymi, alergiami oraz cierpiących na choroby autoimmunologiczne. Menu obejmuje pełnowartościowe i pyszne posiłki. Sprawdź szczegóły i zamów dzień próbny! Więcej informacji tutaj.

Dieta dla sportowców

Oferujemy specjalnie opracowaną dietę dla sportowców – Carbo Sport. Nasi specjaliści stworzyli plan żywienia przeznaczony dla osób, które regularne trenują różne dyscypliny. Dieta pokrywa zapotrzebowanie na kalorie, dostarcza potrzebnej do regeneracji ilości białka oraz energii, dzięki której Twój trening stanie się bardziej efektywny. Dopasujemy menu do Twoich potrzeb. Sprawdź! Więcej informacji tutaj.

Dieta proteinowa dla sportowców

Proponujemy profesjonalną wysokobiałkową dietę dla sportowców. Plan żywieniowy opracowaliśmy tak, aby pokrywał zwiększone zapotrzebowanie na pełnowartościowe białko i energię. Dieta proteinowa zapewnia wszystkie makroskładniki, dlatego wspiera regenerację i pozwala na optymalne osiągi w sporcie. Proteinowe menu to sposób na sukces i zdrowie! Więcej informacji tutaj.

Dieta wprowadzająca

Oferujemy lekką dietę wprowadzającą, która ułatwi rozpoczęcie postu leczniczego dr Dąbrowskiej. Specjalnie opracowany plan żywienia uwzględnia dużą ilość jakościowych warzyw, owoców, kasz i roślin strączkowych. Dieta wprowadzająca zakłada całkowite wyeliminowanie cukru, mleka i jego przetworów, glutenu, mięsa oraz ryb. Dostępna jest w różnych wariantach kalorycznych. Sprawdź! Więcej informacji tutaj.

Dieta post leczniczy

Proponowana przez nas dieta to znany i ceniony post leczniczy dr Dąbrowskiej. Komponując menu, ściśle trzymamy się wytycznych jego twórczyni. Plan żywienia opiera się na warzywach i owocach z wyłączeniem produktów o wysokim indeksie glikemicznym oraz zawierających skrobię (warzywa strączkowe). Właściwości lecznicze postu to m.in. detoksykacja organizmu i wsparcie w walce z chorobami cywilizacyjnymi. Więcej informacji tutaj.

Dieta Mum’s plan

Oferujemy diety wspierające kobiety w ciąży oraz po niej. Dieta dla przyszłych mam uwzględnia dynamicznie zmieniające się zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze każdego trymestru. Panie karmiące otrzymają od nas plan żywienia, który zapewni niezbędne w okresie laktacji witaminy i minerały. Nasze menu zapewni zdrowie, zarówno Tobie, jak i Twojego dziecku. Więcej informacji tutaj.

Dieta lekkostrawna

Proponowana przez nas dieta lekkostrawna to wariant doskonały dla osób, borykających się z nieswoistym zapaleniem jelit, refluksem oraz stanem zapalnym błony śluzowej żołądka lub dwunastnicy. Zdrowe i lekkie menu opiera się na posiłkach gotowanych na parze, pieczonych i duszonych. W diecie lekkostrawnej dania są odżywcze, ale nie obciążają przewodu pokarmowego. Więcej informacji tutaj.

Dieta Low IG

Proponujemy specjalistyczną dietę o niskim indeksie glikemicznym, z której szczególnie skorzystają osoby borykające się z cukrzycą typu II, insulino odpornością lub stanami przedcukrzycowymi. Dieta bogata jest w produkty z pełnoziarnistej mąki, kasze i surowe warzywa. Różnorodne menu sprawia, że to smaczny wybór wspierający zdrowie. Więcej informacji tutaj.