dieta mum’s plan

W ramach wariantu Mum’s Plan wyróżniamy dwa modele żywienia.

Dieta dla mam karmiących – jest to zbilansowany sposób odżywiania uwzględniający zwiększone zapotrzebowanie kobiet karmiących na niektóre składniki mineralne i witaminy. Podczas doboru kaloryczności w ramach przeprowadzonego wywiadu żywieniowo-zdrowotnego uwzględniamy również rosnące zapotrzebowanie energetyczny w tym szczególnym stanie fizjologicznym, jakim jest okres laktacji.

Dieta dla kobiet w ciąży – jest to zbilansowany sposób odżywiania uwzględniający zwiększone zapotrzebowanie kobiet w tym szczególnym stanie fizjologicznym, jakim jest ciąża na niektóre składniki mineralne i witaminy. Podczas doboru kaloryczności w ramach przeprowadzonego wywiadu żywieniowo-zdrowotnego uwzględniamy również rosnące zapotrzebowanie energetyczny w II i III trymestrze ciąży. Każdy zestaw składa się z 5 posiłków oraz koktajlu owocowego lub owocowo-warzywnego.

W celu dobrania odpowiedniego wariantu kalorycznego w zależności od określonego stanu fizjologicznego prosimy o skontaktowanie się z Naszymi dietetykami.

Skontaktuj się z nami

535101062

Zadzwoń do nas

biuro@maragofit.pl

Wyślij nam maila

Dział obsługi pon-pt 7:00 - 16:00

Sobota dyżury emailowe

Lub wypełnij formularz a my

Skontaktujemy się z tobą

Kontakt

Dane adresowe

Marago Fit
ul. Romana Maya 1
62-030 Luboń

Skontaktuj się z nami

INFOLINIA
tel.: 535 101 062

Dietetyk Artur Wesoły
tel.: 530 864 301

Dietetyk Sandra Lipert
tel.: 733 120 873

e-mail: biuro@maragofit.pl

Dział obsługi czynny

Pon - Pt: 7:00 - 16:00
Sobota dyżury mailowe