Catering dietetyczny » Dieta Mum’s Plan

dieta mum’s plan

W ramach wariantu Mum’s Plan wyróżniamy dwa modele żywienia.

Dieta dla mam karmiących – jest to zbilansowany sposób odżywiania uwzględniający zwiększone zapotrzebowanie kobiet karmiących na niektóre składniki mineralne i witaminy. Podczas doboru kaloryczności w ramach przeprowadzonego wywiadu żywieniowo-zdrowotnego uwzględniamy również rosnące zapotrzebowanie energetyczny w tym szczególnym stanie fizjologicznym, jakim jest okres laktacji.

Dieta dla kobiet w ciąży – jest to zbilansowany sposób odżywiania uwzględniający zwiększone zapotrzebowanie kobiet w tym szczególnym stanie fizjologicznym, jakim jest ciąża na niektóre składniki mineralne i witaminy. Podczas doboru kaloryczności w ramach przeprowadzonego wywiadu żywieniowo-zdrowotnego uwzględniamy również rosnące zapotrzebowanie energetyczny w II i III trymestrze ciąży. Każdy zestaw składa się z 5 posiłków oraz koktajlu owocowego lub owocowo-warzywnego.

W celu dobrania odpowiedniego wariantu kalorycznego w zależności od określonego stanu fizjologicznego prosimy o skontaktowanie się z Naszymi dietetykami.

Sprawdź nasze inne diety!

Zamów dietę - skontaktuj się z nami

535101062

Zadzwoń do nas

[email protected]

Wyślij nam maila

Dział obsługi pon-pt 7:00 - 16:00

Sobota dyżury emailowe

Lub wypełnij formularz, a my
Skontaktujemy się z tobą

Kontakt