O nas

MaragoFit to więcej niż catering dietetyczny. To pasja do zdrowego stylu życia i smacznego jedzenia, która połączyła nasz zespół.

Nasz przepis na zdrowe jedzenie, to zbilansowane połączenie odpowiedniej wiedzy z dziedziny dietetyki, wybornych umiejętności kulinarnych i bogatego doświadczenia w branży.
W naszym zespole znajdziesz zawodowych dietetyków, którzy dbają o właściwe receptury i dobór pełnowartościowych składników odżywczych oraz profesjonalnych kucharzy, którzy zapewniają naszym daniom jakość i niepowtarzalny smak korzystając tylko ze świeżych składników od zaufanych producentów i dostawców.

zuzanna nosek

Przyjacielski umysł, owładnięty smacznymi i zdrowymi pomysłami. Wykwalifikowana skarbnica fit wiedzy i skrupulatny analityk makroskładników. Mistrz naszego dietetycznego menu.
 

535101062

Zadzwoń do Zuzanny
Zuzanna Nosek dietetyk z pasją i wiedzą na temat fit jedzenia
Zuzanna Nosek jest magistrem dietetyki. Studia dietetyczne ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Na co dzień zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia i racjonalnej diety. W swojej pracy zawodowej łączy zamiłowanie do zdrowego gotowania, poznawania nowych smaków oraz zmienianiu nawyków żywieniowych. Prowadziła także warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych m.in. w restauracji SPOT czy Weranda. W wolnym czasie pozwala sobie na realizowanie kolejnych pasji, jakimi są biegi długodystansowe oraz triathlon. Posiłki, które komponuje dla swoich podopiecznych są pełnowartościowym uzupełnieniem racjonalnego żywienia i codziennego treningu. Uważa, że praktyka czyni mistrza, dlatego swoje plany żywieniowe testuje na sobie zanim poleci je pacjentom.

artur wesoły

Fit Dietetyk w pełnej gotowości do konsultacji z Klientem. Uwzględniając drobiazgi: wsłuchuje się, sugeruje, obserwuje i dokonuje pomiarów. W swoich konsultacjach zawsze dąży do trafnie dobranej diety.

535101062

Zadzwoń do Artura
Artur Wesoły catering dietetyczny zna od podstaw i zawsze dobrze doradzi dietę
Artur Wesoły jest magistrem dietetyki, który ukończył studia zarówno I, jak i II stopnia na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Podczas studiów w ramach członkostwa w uniwersyteckim Kole Naukowym Dietetyków promował racjonalne żywienie m.in. jako uczestnik Pikniku Naukowego w Warszawie, a także prowadząc liczne wykłady. Uczestniczył w wielu szkoleniach i konferencjach naukowych. Prowadził także liczne warsztaty kulinarne w lokalnych i ogólnopolskich projektach edukacyjnych.
Od niedawna autor publikacji w czasopismach naukowych. Od szkoły średniej był związany z zawodowym gotowaniem, co dzięki zapałowi pozwoliło mu odbyć staż m.in. w niemieckich restauracjach – w tym w restauracji wyróżnionej 1 gwiazdką w przewodniku Michelin.
Promuje racjonalne i świadome podejście do żywienia. Od pół roku prowadzi autorską stronę internetową, na której dzieli się szeroko rozumianą dietetyką. Autor e-booka „Święta by Diet and Chef „. Tworząc plany żywieniowe poza celem terapeutycznym oraz wartością odżywczą zwraca uwagę na atrakcyjność i smak!

angelika korcz

Jadłospisy, które bilansuje, udowadniają, że dieta nie jest serią wyrzeczeń, ale początkiem smacznego i bezbolesnego procesu zmian nawyków żywieniowych.

530581401

Zadzwoń do Angeliki
Angelika Korcz sprawia, że zdrowa dieta jest bardzo smaczna
Angelika Korcz jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, kierunku Dietetyka. W trakcie studiów nabyła nie tylko wiedzę wyspecjalizowaną w dziedzinie racjonalnego odżywania człowieka, ale również niezbędne doświadczenie, przygotowujące do zastosowania odpowiedniego postępowania dietetycznego u różnych grup ludności. Jednak dyplom nie oznacza dla niej końca rozwoju, w związku z tym nieustannie poszerza swoją wiedzę poprzez udział w konferencjach naukowych oraz szkoleniach. Ukończyła między innymi kurs dietetyki sportowej, psychodietetyki, edukatora w cukrzycy czy zdrowego odżywiania kobiet w ciąży i dzieci.

Od 2016 r. z sukcesami prowadzi swój gabinet dietetyczny, gdzie pomaga osobą zmagającym się z nadwagą i otyłością. Jadłospisy, które bilansuje, udowadniają, że dieta nie jest serią wyrzeczeń, ale początkiem smacznego i bezbolesnego procesu zmian nawyków żywieniowych.

W kuchni lubi eksperymentować, a swoimi przepisami dzieli się na blogu kulinarnym. Na co dzień miłośniczka podróży, jogi i fotografii kulinarnej.

Skontaktuj się z nami

535101062

Zadzwoń do nas

biuro@maragofit.pl

Wyślij nam maila

Dział obsługi pon-pt 7:00 - 16:00

Sobota dyżury emailowe

Lub wypełnij formularz a my

Skontaktujemy się z tobą

Kontakt

Zapraszamy także na warsztaty kulinarne do naszej restauracji

Pracownia Kulinarna to nie tylko restauracja z najlepszymi posiłkami w Luboniu!

To przede wszystkim miejsce pełne możliwości interakcji pozytywnych ludzi z różnymi formami sztuki kulinarnej, połączonej z muzyką i dobrą zabawą!

Dane adresowe

Marago Fit
ul. Romana Maya 1
62-030 Luboń

Skontaktuj się z nami

INFOLINIA
tel.: 535 101 062

Dietetyk Zuzanna Nosek
tel.: 530 864 301

Dietetyk Artur Wesoły
tel.: 530 864 301

Dietetyk Angelika Korcz
tel.: 530 581 401  

Dietetyk Sandra Janeda
tel.: 733 120 873  

e-mail: biuro@maragofit.pl

Dział obsługi czynny

Pon - Pt: 7:00 - 16:00
Sobota dyżury mailowe