Nasi dietetycy

MaragoFit to więcej niż catering dietetyczny. To pasja do zdrowego stylu życia i smacznego jedzenia, która połączyła nasz zespół.

Nasz przepis na zdrowe jedzenie, to zbilansowane połączenie odpowiedniej wiedzy z dziedziny dietetyki, wybornych umiejętności kulinarnych i bogatego doświadczenia w branży.
W naszym zespole znajdziesz mgr dietetyki, którzy dba o właściwe receptury i dobór pełnowartościowych składników odżywczych oraz profesjonalnych kucharzy, którzy zapewniają naszym daniom jakość i niepowtarzalny smak korzystając tylko ze świeżych składników od zaufanych producentów i dostawców.

artur wesoły

Fit Dietetyk w pełnej gotowości do konsultacji z Klientem. Uwzględniając drobiazgi: wsłuchuje się, sugeruje, obserwuje i dokonuje pomiarów. W swoich konsultacjach zawsze dąży do trafnie dobranej diety.

530 864 301

Zadzwoń do Artura

Artur Wesoły catering dietetyczny zna od podstaw i zawsze dobrze doradzi dietę
Artur Wesoły jest magistrem dietetyki, który ukończył studia zarówno I, jak i II stopnia na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Podczas studiów w ramach członkostwa w uniwersyteckim Kole Naukowym Dietetyków promował racjonalne żywienie m.in. jako uczestnik Pikniku Naukowego w Warszawie, a także prowadząc liczne wykłady. Uczestniczył w wielu szkoleniach i konferencjach naukowych. Prowadził także liczne warsztaty kulinarne w lokalnych i ogólnopolskich projektach edukacyjnych.
Od niedawna autor publikacji w czasopismach naukowych. Od szkoły średniej był związany z zawodowym gotowaniem, co dzięki zapałowi pozwoliło mu odbyć staż m.in. w niemieckich restauracjach – w tym w restauracji wyróżnionej 1 gwiazdką w przewodniku Michelin.
Promuje racjonalne i świadome podejście do żywienia. Od pół roku prowadzi autorską stronę internetową, na której dzieli się szeroko rozumianą dietetyką. Autor e-booka „Święta by Diet and Chef „. Tworząc plany żywieniowe poza celem terapeutycznym oraz wartością odżywczą zwraca uwagę na atrakcyjność i smak!

Zamów dietę - skontaktuj się z nami

535101062

Zadzwoń do nas

[email protected]

Wyślij nam maila

Dział obsługi pon-pt 7:00 - 16:00

Sobota dyżury emailowe

Lub wypełnij formularz, a my
Skontaktujemy się z tobą

Kontakt

Zapraszamy także na warsztaty kulinarne do naszej restauracji

Pracownia Kulinarna to miejsce pełne możliwości interakcji pozytywnych ludzi z różnymi formami sztuki kulinarnej, połączonej z muzyką i dobrą zabawą!

Zapraszamy Was na Nasze warsztaty kulinarne!