[dietly_root diet=52 width=900]

Sprawdź nasze aktualne Fit Menu

[dietly_root diet=52 width=900]
W Maragofit odpowiadamy na różne potrzeby klientów, które bierzemy pod uwagę, tworząc każdy jadłospis dietetyczny. Uwzględniamy w nim odpowiednie proporcje składników odżywczych, wartości energetycznej oraz preferencji smakowych. Proponowany przez nas catering obejmuje różnorodne menu fit, które przede wszystkim bazuje na dostępnych produktach sezonowych. Zaopatrujemy się w nie u sprawdzonych dostawców, aby zapewnić Ci posiłki najwyższej jakości.

Zestawy, które tu widzisz, opracowują kompetentni dietetycy, a później przygotowują je pełni pasji kucharze. Wybierz interesujący Cię jadłospis dietetyczny, określ kaloryczność potraw i rozsmakuj się w zdrowych posiłkach. Poznaj najlepszy fit catering w Poznaniu i okolicach – menu jest różnorodne i z pewnością serwowane w nim dania przypadną Ci do gustu. Możesz liczyć na to, że nasza nawet długa współpraca odbywać się będzie bez monotonii w tym zakresie! A kiedy będziemy przygotowywać dla Ciebie pyszne dania, możesz realizować swoje pasje, zadania, obowiązki czy przyjemności!

Fit menu – catering dietetyczny każdego dnia dopasowany do Twoich potrzeb!

Jeśli chciałbyś każdego dnia jeść produkty idealnie dopasowanego do Twoich wymagań, to poznaj nasze menu dietetyczne. Fit catering, który świadczymy, obejmuje zawsze pełnowartościowe potrawy. Zależy nam na tym, aby dostarczyć Ci smaczną, zdrową i wygodną dietę z dowozem – do domu, do biura, gdziekolwiek zechcesz! Dzięki temu, że wiemy, jak skomponować artykuły spożywcze i posiłki, pomożemy Ci osiągnąć założone cele – zdrowotne, żywieniowe czy w zakresie uzyskania zadowalającej sylwetki.

Wybieraj więc spośród wielu wariantów naszej diety pudełkowej – zróżnicowanej pod względem kaloryczności oraz produktów. Zdecyduj, jaka liczba posiłków jest dla Ciebie optymalna: 3, 4 a może 5?

Dopasuj je pod kątem indywidualnych potrzeb i zaleceń zdrowotnych. Zobacz, jaki fit jadłospis przygotowaliśmy w tym tygodniu! Kliknij program żywieniowy, który Cię najbardziej interesuje, sprawdź aktualne menu i zamów catering dietetyczny z dostawą pod każdy adres w Poznaniu i jego okolicach!