Aktualne Menu

alergeny

1. Zboża zawierające gluten 2. Skorupiaki i produkty pochodne  3. Jaja i produkty pochodne  4. Ryby i produkty pochodne  5. Orzeszki ziemne i produkty pochodne  6.Soja i produkty pochodne  7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą)  8. Orzechy  9. Seler i produkty pochodne  10. Gorczyca i produkty pochodne  11. Nasiona sezamu i produkty pochodne  12. Dwutlenek siarki i siarczyny  13. Łubin i produkty pochodne  14. Mięczaki i produkty pochodne

dieta standard

Poniedziałek 12.11

I Śniadanie

Jaglanka z masłem orzechowym i musem brzoskwiniowym

II Śniadanie

Pieczywo żytnie z pastą z twarożku i Fety, konfiturą z żurawinową i sałatką z zielonych ogórków i koperku

Obiad

Kurczak w sosie słodko – kwaśnym z warzywami, ryż brązowy, surówka z warzyw kapustnych

Podwieczorek

Sok z jabłka, jarmużu, ogórka, banana i mięty

Kolacja

Zupa krem z białych warzyw z pieczonym selerem i grzankami

 

Wtorek 13.11

I Śniadanie

Buraczane naleśniki z twarożkiem kozim i warzywami

II Śniadanie

Sałatka selerowa z szynką, kukurydzą, porem i ananasem

Obiad

Chilli con carne z kaszą jaglaną i wiosenną surówką

Podwieczorek

Ciasto owsiane z sezamem, pestkami dyni i gorzką czekoladą

Kolacja

Wrap po grecku z serem feta i warzywami

 

Środa 14.11

I Śniadanie

Fritatta serowa z brokułem, serem Lazur i papryką  

II Śniadanie

Pieczywo pełnoziarniste z pastą soczewicy i pestek dyni

Obiad

Kurczak po tajsku z warzywami i makaron ryżowy z sezamem

Podwieczorek

Sałatka z kiwi, pomarańczy, pomelo i mandarynki

Kolacja

Pieczone warzywa z batatami i ziemniakami, sos tzatziki

 

Czwartek 15.11

I Śniadanie

Waniliowa owsianka z migdałami i mixem suszonych owoców

II Śniadanie

Pieczywo z polędwicą sopocką, pastą z zielonego groszku i kiełkami z buraków

Obiad

Indyk w sosie dyniowym z cebulą i czosnkiem, kaszą gryczaną i buraczkami

Podwieczorek

Warzywne słupki z domowym humusem

Kolacja

Sałatka ryżowa z tuńczykiem, ananasem, kukurydzą, groszkiem i sosem czosnkowym

 

Piątek 16.11

I Śniadanie

Racuszki jabłkowe z musem owocowym i orzechami 

II Śniadanie

Pieczywo z masłem orzechowym i konfiturą dyniową z suszoną morelą

Obiad

Dorsz w ziołach z salsą pomidorowo-paprykową z pieczonymi ziemniakami

Podwieczorek

Koktajl owocowy z siemieniem lnianym

Kolacja

Sałatka z rukolą, suszoną żurawiną, mozzarellą, ogórkiem i sosem winegret

 

Sobota 17.11

I Śniadanie

Omlet z szynką drobiową i szczypiorkiem

II Śniadanie

Jogurt naturalny z marchewkową granolą

Obiad

Roladki drobiowe z suszonymi pomidorami i szpinakiem, ziemniaczki gotowane, surówka z czerwonej kapusty

Podwieczorek

Batonik owsiany

Kolacja

Sałatka Cezar

 

Niedziela 18.11

I Śniadanie

Mix płatków z cynamonem i bananami 

II Śniadanie

Pieczywo Wasa z pastą z twarogu z ziołami

Obiad

Leczo warzywne z indykiem, kasza pęczak

Podwieczorek

Panna cotta z owocami

Kolacja

Zupa azjatycka z kurczakiem o tofu i makaronem ryżowym

dieta wege

Poniedziałek 12.11

I Śniadanie

Jaglanka z masłem orzechowym i musem brzoskwiniowym

II Śniadanie

Pieczywo żytnie z pastą z twarożku i Fety, konfiturą z żurawinową i sałatką z zielonych ogórków i koperku

Obiad

Ciecierzyca w sosie słodko – kwaśnym z warzywami, ryż brązowy, surówka z warzyw kapustnych

Podwieczorek

Sok z jabłka, jarmużu, ogórka, banana i mięty

Kolacja

Zupa krem z białych warzyw z pieczonym selerem i grzankami

 

Wtorek 13.11

I Śniadanie

Buraczane naleśniki z twarożkiem kozim i warzywami

II Śniadanie

Sałatka selerowa z jajkiem, kukurydzą, porem i ananasem

Obiad

Chilli sin carne z kaszą jaglaną i wiosenną surówką

Podwieczorek

Ciasto owsiane z sezamem, pestkami dyni i gorzką czekoladą

Kolacja

Wrap po grecku z serem feta i warzywami

 

Środa 14.11

I Śniadanie

Fritatta  z brokułem, serem Lazur i papryką

II Śniadanie

Pieczywo pełnoziarniste z pastą soczewicy i pestek dyni

Obiad

Tofu po tajsku z warzywami i makaron ryżowy z sezamem

Podwieczorek

Sałatka z kiwi, pomarańczy, pomelo i mandarynki

Kolacja

Pieczone warzywa z batatami i ziemniakami, sos tzatziki

 

Czwartek 15.11

I Śniadanie

Waniliowa owsianka z migdałami i mixem suszonych owoców

II Śniadanie

Pieczywo z pastą z zielonego groszku i kiełkami z buraków

Obiad

Kotleciki z soczewicy w sosie orientalnym z dynią, kaszą gryczaną i buraczkami

Podwieczorek

Warzywne słupki z domowym humusem

Kolacja

Sałatka makaronowa z tuńczykiem i warzywami

 

Piątek 16.11

I Śniadanie

Racuszki jabłkowo z musem owocowym 

II Śniadanie

Pieczywo z masłem orzechowym i konfiturą dyniową z suszoną morelą

Obiad

Dorsz w ziołach, prażone ziarna, krem balsamiczny, roszponka, pomidor

Podwieczorek

Koktajl owocowy z otrębami

Kolacja

Sałatka z rukolą, suszoną żurawiną, wędzony twaróg, ogórkiem i sosem winegret

 

Sobota 17.11

I Śniadanie

Omlet z fetą i szczypiorkiem

II Śniadanie

Jogurt naturalny z marchewkową granolą

Obiad

Kotlecik brokułowy z sosem pomidorowym, ziemniaczki gotowane, surówka z czerwonej kapusty

Podwieczorek

Batonik owsiany

Kolacja

Sałatka z jajkiem gotowanym i awokado

Niedziela 18.11

I Śniadanie

Mix płatków z cynamonem i bananami 

II Śniadanie

Pieczywo Wasa z pastą z twarogu z ziołami

Obiad

Leczo warzywne z kaszą pęczak

Podwieczorek

Panna cotta z owocami

Kolacja

Zupa azjatycka z tofu i makaronem ryżowym

dieta natural

Poniedziałek 12.11

I Śniadanie

Jaglanka na mleku roślinnym z masłem orzechowym i musem brzoskwiniowym

II Śniadanie

Pieczywo bezglutenowe z humusem, konfiturą z żurawinową i sałatką z zielonych ogórków i koperku

Obiad

Kurczak w sosie słodko – kwaśnym z warzywami, ryż brązowy, surówka z warzyw kapustnych

Podwieczorek

Sok z jabłka, jarmużu, ogórka, banana i mięty

Kolacja

Zupa krem z białych warzyw z pieczonym selerem i grzankami bezglutenowymi

 

Wtorek 13.11

I Śniadanie

Bezglutenowe naleśniki z pastą z tofu i pomidorów

II Śniadanie

Sałatka selerowa z szynką, kukurydzą, porem i ananasem

Obiad

Chilli con carne z kaszą jaglaną i wiosenną surówką

Podwieczorek

Brownie z kaszy jaglanej z orzechami włoskimi

Kolacja

Wrap bezglutenowy po grecku z indykiem i warzywami

 

Środa 14.11

I Śniadanie

Fritatta z brokułem i papryką

II Śniadanie

Pieczywo bezglutenowe z pastą soczewicy i pestek dyni

Obiad

Kurczak po tajsku z warzywami i makaron ryżowy z sezamem

Podwieczorek

Sałatka z kiwi, pomelo, pomarańczy i mandarynki

Kolacja

Pieczone warzywa z batatami i ziemniakami, sos tzatziki na mleczku kokosowym

 

Czwartek 15.11

I Śniadanie

Bezglutenowa owsianka waniliowa na mleku roślinnym z migdałami i mixem suszonych owoców

II Śniadanie

Pieczywo bezglutenowe z polędwicą sopocką, pastą z zielonego groszku i kiełkami z buraków

Obiad

Indyk w sosie dyniowym z cebulą i czosnkiem, kaszą gryczaną i buraczkami

Podwieczorek

Warzywne słupki z domowym humusem

Kolacja

Sałatka makaronowa z tuńczykiem i warzywami

 

Piątek 16.11

I Śniadanie

Racuszki bezglutenowe jabłkowe z muse

II Śniadanie

Pieczywo bezglutenowe z masłem orzechowym i konfiturą dyniową z suszoną morelą

Obiad

Tarta bezglutenowa ze szpinakiem i łososiem, prażone ziarna, krem balsamiczny, roszponka, pomidor

Podwieczorek

Koktajl owocowy na mleku roślinnym

Kolacja

Sałatka z rukolą, suszoną żurawiną, indyk w ziołach i papryce, ogórkiem i sosem winegret

 

Sobota 17.11

I Śniadanie

Omlet z szynką drobiową i szczypiorkiem

II Śniadanie

Ryż na mleku roślinnym z musem owocowym

Obiad

Roladki drobiowe z suszonymi pomidorami i szpinakiem, ziemniaczki gotowane, surówka z czerwonej kapusty

Podwieczorek

Ciasteczka bezglutenowe

Kolacja

Sałatka Cezar

 

Niedziela 18.11

I Śniadanie

Mix płatków bezglutenowych na mleku roślinnym z cynamonem i bananami 

II Śniadanie

Pieczywo bezglutenowe, pasta słonecznikowa

Obiad

Leczo warzywne z indykiem i kasza gryczaną

Podwieczorek

Panna cotta na mleku roślinnym z owocami

Kolacja

Zupa azjatycka z kurczakiem, tofu i makaronem ryżowym

dieta sport carbo

Poniedziałek 12.11

I Śniadanie

Jaglanka z masłem orzechowym i musem brzoskwiniowym

II Śniadanie

Pieczywo żytnie z pastą z twarożku i Fety, konfiturą z żurawinową i sałatką z zielonych ogórków i koperku, Sok z jabłka, jarmużu, ogórka, banana i mięty

Obiad

Kurczak w sosie słodko – kwaśnym z warzywami, ryż brązowy, surówka z kapusty pekińskiej

Podwieczorek

Galaretka z soków wyciskanych

Kolacja

Sałatka gyros

 

Wtorek 13.11

I Śniadanie

Buraczane naleśniki z twarożkiem kozim i warzywami, sok wyciskany

II Śniadanie

Sałatka z kaszą pęczak, tuńczykiem i warzywami

Obiad

Makaron z lekkim sosem carbonara z zielonymi warzywami i szynką parmeńską

Podwieczorek

Ciasto owsiane z sezamem, pestkami dyni i gorzką czekoladą

Kolacja

Wrap po grecku z serem Feta

 

Środa 14.11

I Śniadanie

Fritatta z brokułem, serem Lazur i papryką, koktajl waniliowo – malinowy

II Śniadanie

Pieczywo pełnoziarniste z pastą z soczewicy i pestek dyni

Obiad

Kurczak po tajsku z warzywami i makron ryżowy z sezamem

Podwieczorek

Sałatka z kiwi, pomarańczy, pomelo i mandarynki

Kolacja

Pieczone warzywa z batatami i ziemniakami, sos tzatziki

 

Czwartek 15.11

I Śniadanie

Waniliowa owsianka z migdałami i mixem suszonych owoców

II Śniadanie

Pieczywo z pastą z polędwicą sopocką, pastą z zielonego groszku z miętą i kiełkami z buraków, Sok owocowy

Obiad

Indyk w sosie dyniowym z czosnkiem cebulą z kaszą gryczaną i buraczkami

Podwieczorek

Bananowy chlebek z orzechami

Kolacja

Sałatka makaronowa z tuńczykiem, ananasem, kukurydzą, groszkiem i sosem czosnkowym

Piątek 16.11

I Śniadanie

Racuszki jabłkowe z musem owocowym i orzechami

II Śniadanie

Sałatka z jajkiem gotowanym, rzodkiewką i kiełkami, sok wyciskany z cytrusów

Obiad

Dorsz w ziołach z salsą pomidorowo-paprykową z pieczonymi ziemniakami

Podwieczorek

Proteinowy koktajl owocowy z siemieniem lnianym

Kolacja

Sałatka z rukolą, suszoną żurawiną, mozzarellą, ogórkiem i sosem winegret

 

Sobota 17.11

I Śniadanie

Komosanka z musem owocowym, koktajl proteinowy z truskawkami

II Śniadanie

Pieczywo z pastą z twarogu i suszonych pomidorów

Obiad

Roladki drobiowe z suszonymi pomidorami i szpinakiem, ziemniaczki gotowane, surówka z czerwonej kapusty

Podwieczorek

Batonik owsiany

Kolacja

Sałatka Cezar

 

Niedziela 18.11

I Śniadanie

Placuszki proteinowe z masłem orzechowym i musem owocowym, sok wyciskany z buraka i jabłka

II Śniadanie

Sałatka ryżowa z szynką, ananasem, porem, kukurydzą i szczypiorkiem

Obiad

Leczo warzywne z indykiem, kasza pęczak

Podwieczorek

Zupa azjatycka z kurczakiem i makaronem ryżowym

Kolacja

Makaron pełnoziarnisty z chorizo, oliwą, pieczarkami, cebulą, ogórkiem kiszonym i pomidorami

dieta protein

Poniedziałek 12.11

I Śniadanie

Omlety z płatkami owsianymi, Parmezanem i warzywami

II Śniadanie

Pieczywo żytnie z pastą z twarożku i Fety, konfiturą z żurawinową i sałatką z zielonych ogórków i koperku, koktajl porzeczkowy

Obiad

Kurczak w sosie słodko – kwaśnym z warzywami, ryż brązowy, surówka z warzyw kapustnych

Podwieczorek

Galaretka z soków wyciskanych

Kolacja

Sałatka gyros

 

Wtorek 13.11

I Śniadanie

Buraczane naleśniki z twarożkiem kozim i warzywami

II Śniadanie

Sałatka z jajkiem gotowanym, rzodkiewką i kiełkami, sok wyciskany

Obiad

Chilli con carne z kaszą jaglaną i wiosenną surówką

Podwieczorek

Ciasto owsiane z sezamem, pestkami dyni i gorzką czekoladą

Kolacja

Wrap po grecku z serem feta i warzywami

 

Środa 14.11

I Śniadanie

Fritatta z brokułem, serem Lazur i papryką, Koktajl kokosowo – bananowy

II Śniadanie

Pieczywo pełnoziarniste z pieczonym kurczakiem

Obiad

Kurczak po tajsku z warzywami i makaron ryżowy z sezamem

Podwieczorek

Batonik z masłem orzechowym

Kolacja

Pieczone warzywa korzeniowe z pieczonymi ziemniakami, pikantnym indykiem i sosem tzatziki

 

Czwartek 15.11

I Śniadanie

Waniliowa proteinowa owsianka z migdałami i mixem suszonych owoców

II Śniadanie

Pieczywo z pastą z polędwicą sopocką, pastą z zielonego groszku z miętą i kiełkami z buraków, koktajl proteinowy

Obiad

Indyk w sosie dyniowym z czosnkiem i cebulą, kaszą gryczaną i buraczkami

Podwieczorek

Bananowy chlebek z orzechami

Kolacja

Sałatka makaronowa z tuńczykiem, ananasem, kukurydzą, groszkiem i sosem czosnkowym

 

Piątek 16.11

I Śniadanie

Racuszki jabłkowe z musem owocowym i orzechami

II Śniadanie

Jajecznica z pieczarkami i cebulką, pieczywo pełnoziarniste, sok wyciskany z cytrusów

Obiad

Dorsz w ziołach z salsą pomidorowo-paprykową z pieczonymi ziemniakami

Podwieczorek

Proteinowy koktajl owocowy z siemieniem lnianym

Kolacja

Sałatka z rukolą, suszoną żurawiną, mozzarellą, ogórkiem i sosem winegret

 

Sobota 17.11

I Śniadanie

Omlet z szynką drobiową i szczypiorkiem, koktajl proteinowy z truskawkami

II Śniadanie

Pieczywo z pastą z twarogu i suszonych pomidorów

Obiad

Roladki drobiowe z suszonymi pomidorami i szpinakiem, ziemniaczki gotowane, surówka z czerwonej kapusty

Podwieczorek

Batonik owsiany [orzeszki][orzechy-ziemne]

Kolacja

Sałatka Cezar

 

Niedziela 18.11

I Śniadanie

Placuszki proteinowe z masłem orzechowym i musem owocowym, sok wyciskany z buraka i jabłka

II Śniadanie

Sałatka ryżowa z szynką, ananasem, porem, kukurydzą i szczypiorkiem

Obiad

Leczo warzywne z indykiem, kasza pęczak 

Podwieczorek

Zupa azjatycka z kurczakiem i makaronem ryżowym

Kolacja

Makaron pełnoziarnisty z chorizo, oliwą, pieczarkami, cebulą, ogórkiem kiszonym i pomidorami

dieta wprowadzająca

Poniedziałek 12.11

I Śniadanie

Jaglanka na mleku roślinnym musem brzoskwiniowym

II Śniadanie

Zupa krem z białych warzyw z pieczonym selerem

Obiad

Potrawka wegetariańska z czerwoną fasolą, ryż brązowy, surówka z warzyw kapustnych

Podwieczorek

Sok z jabłka, jarmużu, ogórka, banana, gruszki i mięty

Kolacja

Gołąbki wegetariańskie z kaszą gryczaną i sosem pomidorowym

 

Wtorek 13.11

I Śniadanie

Kalafiornica ze szczypiorkiem i sałatką z pomidorów

II Śniadanie

Sałatka z jajkiem gotowanym, rzodkiewką i kiełkami

Obiad

Papryka faszerowana warzywami i komosą ryżową, mix sałat z prażonymi ziarnami i oliwą z oliwek

Podwieczorek

Sok marchewkowy

Kolacja

Zupa marokańska harira

 

Środa 14.11

I Śniadanie

Fritatta z warzywami

II Śniadanie

Sałatka z kiwi, pomarańczy, pomelo i mandarynki

Obiad

Tofu po tajsku z warzywami i makaron ryżowy z sezamem

Podwieczorek

Sok jabłkowo – ogórkowy z miętą

Kolacja

Pieczone warzywa z batatami i ziemniakami, sos tzatziki na mleczu kokosowym

Czwartek 15.11

I Śniadanie

Waniliowa owsianka bezglutenowa z migdałami i jagodami goi

II Śniadanie

Warzywne słupki z domowym humusem

Obiad

Kotleciki dyniowo-kalafiorowe w sosie dyniowym z surówką z kapusty pekińskiej

Podwieczorek

Sok witaminowy

Kolacja

Mix sałat z prażonymi ziarnami, pomidorem i pieczonymi warzywami

Piątek 16.11

I Śniadanie

Omlet z warzywami

II Śniadanie

Zupa warzywna z kaszą jaglaną

Obiad

Sos szpinakowy na mleczku kokosowym z ciecierzycą i makaronem bezglutenowym

Podwieczorek

Koktajl owocowy na mleku roślinnym 

Kolacja

Papryka faszerowana warzywami i kaszą jaglaną

 

Sobota 17.11

I Śniadanie

Omlet z szynką drobiową i szczypiorkiem

II Śniadanie

Komosanka na mleku roślinnym z musem owocowym

Obiad

Kotlecik brokułowy z sosem pomidorowym,  ziemniaczki gotowane, surówka z czerwonej kapusty

Podwieczorek

Jabłko pieczone  z cynamonem

Kolacja

Carpaccio z pieczonym burakiem, tofu, orzechami nerkowca i sosem balsamicznym

 

Niedziela 18.11

I Śniadanie

Mix płatków bezglutenowych  na mleku roślinnym z cynamonem i bananami

II Śniadanie

Pasta z fasoli, słupki warzywne

Obiad

Leczo warzywne z fasolą i kaszą gryczaną

Podwieczorek

Sok wyciskany

Kolacja

Zupa azjatycka z tofu i makaronem ryżowym

dieta post leczniczy

Poniedziałek 12.11

I Śniadanie

Sok z buraka i jabłka, czerwona kapusta duszona z jabłkiem i cebulką

II Śniadanie

Sok wyciskany z marchewki, Surówka kalafiorowa

Obiad

Bigos wegetariański z pomidorami

Podwieczorek

Sałatka owocowa

Kolacja

Krem z cukinii z miętą

 

Wtorek 13.11

I Śniadanie

Sałatka z kiszonych ogórków, pomidorów i szczypiorku, Zakwas z buraka

II Śniadanie

Słupki z marchewki, kalarepy i selera naciowego, Orzeźwiający sok z ogórka, jabłka i jarmużu

Obiad

Faszerowana papryka, surówka z białej kapusty i marchewki

Podwieczorek

Surówka z rzodkiewki

Kolacja

Krem z białej kapusty

 

Środa 14.11

I Śniadanie

Sok z marchewki i selera, kalafiornica ze szczypiorkiem

II Śniadanie

Sok grejpfrutowy, Frytki warzywne z czosnkiem i ziołami

Obiad

Warzywa w orientalnej marynacie, surówka ogórkowa z koperkiem

Podwieczorek

Zupa pomidorowa z bazylią

Kolacja

Carppacio buraczane z pomidorkami koktajlowymi, cebulką i rukolą

Czwartek 15.11

I Śniadanie

Pomidory ze szczypiorkiem na roszponce, sok ze szpinakiem

II Śniadanie

Surówka z selera naciowego (seler naciowy, jabłko, papryka, koperek, ogórek kiszony, zakwas buraczany

Obiad

Kotleciki dyniowo – kalafiorowe, surówka z kapusty pekińskiej

Podwieczorek

Jabłko pieczone z kardamonem

Kolacja

Cukinia zapiekana z pomidorami i warzywami korzeniowymi

 

Piątek 16.11

I Śniadanie

Gotowane na parze nowalijki z sosem z pieczonej papryki i pomidorów

II Śniadanie

Sok z jabłek i selera, surówka z białej kapusty, koperku, rzodkiewki i papryki

Obiad

Makaron marchewkowy z pesto z bazylii i rukoli, suszonymi pomidorami

Podwieczorek

Sałatka owocowa

Kolacja

Papryka faszerowana warzywami

 

Sobota 17.11

I Śniadanie

Pieczone pomidory faszerowane szpinakiem, czosnkiem i suszonymi pomidorami

Sok z burakiem i jabłkiem

II Śniadanie

Kalafiornica ze szczypiorkiem i sałatką z ogórków kiszonych

Sok wielowarzywny

Obiad

Gołąbki warzywne w sosie pomidorowym

Podwieczorek

Słupki warzywne z dipem  tzatziki

Kolacja

Zupa ogórkowa z koperkiem

 

Niedziela 18.11

I Śniadanie

Pieczone warzywa z sosem curry

Sok wyciskany z grejpfruta i jabłka

II Śniadanie

Surówka z marchewki, selera, jabłka i natki pietruszki

Obiad

Bigos jarski

Surówka z białej rzodkiewki i marchewki

Podwieczorek

Sałatka z jabłek i mięty

Kolacja

Farsz warzywny po grecku

Dane adresowe

Marago Fit
ul. Romana Maya 1
62-030 Luboń

Skontaktuj się z nami

Dietetyk Zuzanna Nosek
tel.: 535 101 062

Dietetyk Artur Wesoły
tel.: 535 101 062  

Dietetyk Angelika Korcz
tel.: 530 581 401  

Dietetyk Sandra Janeda
tel.: 733 120 873  

e-mail: biuro@maragofit.pl

Dział obsługi czynny

Pon - Pt: 7:00 - 16:00
Sobota dyżury mailowe