Konsultacje dietetyczne

MaragoFit to więcej niż catering dietetyczny. To pasja do zdrowego stylu życia i smacznego jedzenia, która połączyła nasz zespół.

Swoją wiedze i umiejętności wykorzystujemy na co dzień tworząc i układając menu, a także realizując je w praktyce i przygotowując dla Was posiłki i gotowe zestawy.

Chcemy, aby każdy Nasz klient mógł skorzystać z Naszej wiedzy w całym spektrum możliwości. Nie tylko w formie zbilansowanych posiłków, ale także w formie elektronicznych materiałów, które dla Was przygotowujemy!

Poza tym wszystkim chcemy, abyście czuli Nasze wsparcie i merytoryczną opiekę – dlatego każdy Nasz klient – także ten potencjalny, który zastanawia się, czy skorzystać z Naszej oferty – może umówić się na 30-minutową konsultację dietetyczną!

 

Kto udziela konsultacji?

Konsultacji udziela dietetyk Marago Fit: mgr Artur Wesoły
W trakcie 30-minutowej konsultacji możesz zadać im dowolne pytania – Artur chętnie na nie odpowie.
W trakcie konsultacji:

– wspólnie pomożemy Tobie ustalić cel, który przyświeca skorzystaniu z Naszej oferty

– wyjaśnimy Tobie, co jest kluczowe do utrzymania masy ciała, jej redukcji, czy chociażby jej zwiększenia?

– pomożemy wybrać Tobie wariant diety, który będzie najlepszy dla Twoich potrzeb i osiągnięcia wyznaczonego wcześniej celu?

– odpowiemy Tobie na Twoje pytania dotyczące żywienia oraz suplementacji

– polecimy Tobie materiały, które przygotowaliśmy dla Ciebie i wszystkich Naszych klientów

 

Serdecznie zapraszam!

Artur

artur wesoły

Fit Dietetyk w pełnej gotowości do konsultacji z Klientem. Uwzględniając drobiazgi: wsłuchuje się, sugeruje, obserwuje i dokonuje pomiarów. W swoich konsultacjach zawsze dąży do trafnie dobranej diety.

535101062

Zadzwoń do Artura
Artur Wesoły catering dietetyczny zna od podstaw i zawsze dobrze doradzi dietę
Artur Wesoły jest magistrem dietetyki, który ukończył studia zarówno I, jak i II stopnia na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Podczas studiów w ramach członkostwa w uniwersyteckim Kole Naukowym Dietetyków promował racjonalne żywienie m.in. jako uczestnik Pikniku Naukowego w Warszawie, a także prowadząc liczne wykłady. Uczestniczył w wielu szkoleniach i konferencjach naukowych. Prowadził także liczne warsztaty kulinarne w lokalnych i ogólnopolskich projektach edukacyjnych.
Od niedawna autor publikacji w czasopismach naukowych. Od szkoły średniej był związany z zawodowym gotowaniem, co dzięki zapałowi pozwoliło mu odbyć staż m.in. w niemieckich restauracjach – w tym w restauracji wyróżnionej 1 gwiazdką w przewodniku Michelin.
Promuje racjonalne i świadome podejście do żywienia. Od pół roku prowadzi autorską stronę internetową, na której dzieli się szeroko rozumianą dietetyką. Autor e-booka „Święta by Diet and Chef „. Tworząc plany żywieniowe poza celem terapeutycznym oraz wartością odżywczą zwraca uwagę na atrakcyjność i smak!

Zamów dietę - skontaktuj się z nami

535101062

Zadzwoń do nas

[email protected]

Wyślij nam maila

Dział obsługi pon-pt 7:00 - 16:00

Sobota dyżury emailowe

Lub wypełnij formularz, a my
Skontaktujemy się z tobą

Kontakt

Zapraszamy także na warsztaty kulinarne do naszej restauracji

Pracownia Kulinarna to miejsce pełne możliwości interakcji pozytywnych ludzi z różnymi formami sztuki kulinarnej, połączonej z muzyką i dobrą zabawą!

Zapraszamy Was na Nasze warsztaty kulinarne!