Catering dietetyczny » Catering dietetyczny / dieta pudełkowa Oborniki

Catering dietetyczny, dieta pudełkowa Oborniki

Catering dietetyczny / dieta pudełkowa Oborniki

Wiele osób zastanawia się nad tym, w jaki sposób zrzucić dodatkowe kilogramy. Oprócz bardzo istotnego wysiłku fizycznego kluczowe jest utrzymywanie właściwej diety. Z rozwiązaniem przychodzi proponowany przez MaragoFit catering dietetyczny – dostarczany na terenie Oborników, jak i w innych okolicach Poznania.

Cechą wyróżniającą naszą ofertę diety pudełkowej spośród innych jest dbałość o szczegóły. Dotyczy to zarówno aspektów zdrowotnych (kaloryczności, dietetyczności), jak i smakowych. Wychodząc naprzeciw klientom, dbamy o to, aby nasze menu było jak najbardziej zróżnicowane. Przygotowaliśmy kilka różnych propozycji, które z pewnością przypadną Państwu do gustu!

Catering dietetyczny z dowozem do Obornik

Wbrew pozorom wybór cateringu dietetycznego może być jedną z ważniejszych decyzji w danym momencie. Zmieniając nawyki żywieniowe na zdrowsze, prędko dostrzeże się ich pozytywne rezultaty. Osoby, które szukają zdrowej diety pudełkowej na terenie Oborników i okolic, z pewnością już po kilku, kilkunastu dniach korzystania z niej zauważą takie efekty, jak poprawa koncentracji, zmniejszenie tkanki tłuszczowej i lepsze samopoczucie.

Apetyczne programy żywieniowe zostały opracowane przez profesjonalnych dietetyków, z którymi współpracujemy. Dzięki temu mają Państwo gwarancję najlepiej dobranych produktów do indywidualnych zapotrzebowań. Oprócz dostępnych propozycji menu oferujemy również konsultację dietetyczną. Warto poświęcić chwilę, aby dokładnie sprawdzić, jakiego rodzaju pożywienie wpływałoby na organizm w sposób najbardziej prozdrowotny!

Dieta pudełkowa Oborniki

Naszą propozycję kierujemy do wszystkich osób, które pragną zmienić nawyki żywieniowe i zacząć odżywiać się zdrowiej, ale także smaczniej. W wielu aspektach korzystanie z zamówionej usługi cateringowej będzie znacznie większym ułatwieniem. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku osób, które potrzebują specjalnie dobranej diety, np. niezawierającej glutenu lub innych mikroskładników.

Zbilansowana, wieloskładnikowa dieta skomponowana w formie przepysznych posiłków na każdą porę dnia to nie wszystkie zalety, które stoją za wyborem cateringu. Przygotowanie i ugotowanie dobrego posiłku zajmuje także cenny czas. Zamawiając dietę pudełkową, zyskują Państwo znacznie więcej możliwości.

Serdecznie zapraszamy do wyboru któregoś z menu lub kontaktu w celu opracowania indywidualnej diety pudełkowej, którą z przyjemnością dostarczymy w Obornikach, jak i w okolicach. Zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez udostępniony formularz kontaktowy lub telefon!

Zobacz nasze diety!

ZAMÓW DIETĘ

Dane adresowe

Marago Fit
ul. Romana Maya 1
62-030 Luboń k. Poznania

Dział obsługi czynny

Pon - Pt: 7:00 - 16:00
Sobota dyżury mailowe

Skontaktuj się z nami

INFOLINIA
tel.: 535 101 062

Dietetyk Artur Wesoły
tel.: 530 581 401

Dietetyk Sandra Lipert
tel.: 733 120 873

Dietetyk Martyna Jaśkiewicz
tel.: 530 581 401

e-mail: biuro@maragofit.pl