Catering dietetyczny » Catering dietetyczny Rokietnica

Catering dietetyczny, dieta pudełkowa Rokietnica

Catering dietetyczny / dieta pudełkowa Rokietnica

Zadajesz sobie pytanie, czy catering dietetyczny to opcja dla Ciebie? Jeśli chcesz wreszcie postawić na zdrowe odżywiania, my Ci w tym pomożemy! Koniec z wymówkami, teraz czas na to, abyś mógł zrealizować cel, o jakim marzysz: schudnąć, przeprowadzić detoks organizmu, przejść na wegetarianizm lub weganizm. Jeżeli prowadzisz aktywny tryb życia, dużo trenujesz amatorsko lub zawodowo, może czas skorzystać z diety sportowej dopasowanej do swoich potrzeb?

Bez względu na to, z jakiego powodu zamierasz przejść na catering dietetyczny, zmiana nawyków żywieniowych z pewnością wyjdzie Ci na dobre! A pierwszą jego zaletą jest chociażby to, że zaczniesz jeść regularnie i tylko zdrowe posiłki! Chcesz zmienić styl życia na fit? Masz teraz doskonałą okazję – wystarczy złożyć zamówienie na najlepszą dietę pudełkową dostosowaną do Twoich preferencji!

Różne diety pudełkowe do wyboru

Oferowany przez nas catering dietetyczny w Rokietnicy to pewność, że otrzymasz pyszne i zbilansowane posiłki na każdy dzień. Przygotowaliśmy kilka wariantów dla osób o różnych preferencjach żywieniowych.

Proponowane przez nas diety pudełkowe to m.in.:

  • Standard – najlepszy wybór dla wszystkich, którzy pragną prawidłowo się odżywiać,
  • Wege z opcją z rybami – dla tych, co nie chcą lub nie mogą jeść mięsa,
  • Natural – to sposób odżywiania polegający na wyeliminowane produktów będących źródłem glutenu oraz przetworów mlecznych,
  • Carbo – polecana jest tym, którzy regularnie trenują różne dyscypliny sportowe,
  • Protein – jest to program żywieniowy dedykowany osobom aktywnym fizycznie,
  • Wprowadzająca – czyli przygotowująca układ pokarmowy do przetwarzania zwiększonej ilości warzyw oraz błonnika pokarmowego,
  • Lekkostrawna – opierająca się na gotowaniu dań w wodzie, na parze oraz pieczeniu i duszeniu potraw,
  • Low IG – skupiająca się na przygotowywaniu posiłków o niskim ładunku glikemicznym,
  • Low Carb – dla osób, które chcą ograniczyć w swojej diecie ilość węglowodanów.

Nasi dietetycy, przygotowując cateringi dietetyczne, dbają o właściwy dobór pełnowartościowych i najwyższej jakości składników odżywczych i pomogą Ci znaleźć najlepszy wariant dla siebie. Z kolei zarówno szef kuchni, jak i profesjonalni kucharze, których zatrudniamy, serwowanym daniom nadają odpowiednią jakość i niepowtarzalny smak. Podczas ich przyrządzenia korzystają tylko ze świeżych składników od zaufanych producentów i dostawców.

Wystarczy wybrać dietę z naszej oferty i zaczynasz nowy rozdział w swoim życiu!

Złóż zamówienia na catering dietetyczny w Rokietnicy!

Czy wiesz, że dieta pudełkowa niesie za sobą wiele korzyści? Zamiast pochłaniającego wiele czasu samodzielnego gotowania, możesz skupić się na realizacji innych celów czy zainteresowań w swoim życiu. Świadcząc usługi z zakresu cateringu dietetycznego na terenie Rokietnicy, przejmujemy za Ciebie ten obowiązek. Zakupy i przyrządzanie posiłków, które będą dostarczać Ci odpowiednią dawkę energii, są teraz po stronie MaragoFit. Ty tylko je odbierasz od naszych dostawców pod adresem, który nam wskażesz.

Jeśli właśnie przeglądasz oferty jedzenia pudełkowego i chcesz zamówić catering dietetyczny Rokietnica to miasto, w którym go dostarczamy! Pamiętaj o tym! Czekamy na Twoje zlecenie!

Zobacz nasze diety!

ZAMÓW DIETĘ

Dane adresowe

Marago Fit
ul. Romana Maya 1
62-030 Luboń k. Poznania

Dział obsługi czynny

Pon - Pt: 7:00 - 16:00
Sobota dyżury mailowe

Skontaktuj się z nami

INFOLINIA
tel.: 535 101 062

Dietetyk Artur Wesoły
tel.: 530 581 401

Dietetyk Sandra Lipert
tel.: 733 120 873

Dietetyk Martyna Jaśkiewicz
tel.: 530 581 401

e-mail: biuro@maragofit.pl