Catering dietetyczny, dieta pudełkowa Skórzewo

Catering dietetyczny / dieta pudełkowa Skórzewo

W Marago Fit masz do dyspozycji różnorodny catering dietetyczny z dostawą do Skórzewa. Dieta pudełkowa to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz odżywiać się wartościowo i smacznie, nie tracąc czasu na gotowanie. Oferta skierowana jest do osób aktywnych fizycznie, odchudzających się lub ograniczających niektóre artykuły spożywcze. Zapewniamy urozmaicone pakiety żywieniowe, które bez problemu dopasujesz do swojego trybu życia i zapotrzebowania na kalorie. Możesz skorzystać z Dnia Testowego, aby przekonać się osobiście o znakomitym smaku naszych potraw.

Urozmaicona dieta pudełkowa – Skórzewo

Chociaż z cateringu dietetycznego najczęściej korzystają osoby o szczególnych potrzebach żywieniowych, oferta Marago Fit skierowana jest do każdego! W końcu zbilansowany jadłospis jest niezbędnym elementem zdrowego życia, bez względu na to, czy jesteś sportowcem, alergikiem, wegetarianinem, czy może diabetykiem, który po prostu lubi smaczne potrawy. Oferowana przez nas dieta pudełkowa składa się z jednego lub kilku dań dostarczanych do Twojego domu w dni robocze oraz w soboty. Wszystkie posiłki są wypełnione ważnymi dla organizmu mikroelementami.

Aby skorzystać z cateringu dietetycznego, wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada i dokonaj ewentualnej modyfikacji, związanej z dzienną kalorycznością oraz ilością dań. Masz do dyspozycji jadłospisy o zróżnicowanej zawartości węglowodanów i protein, opcje bez nabiału i glutenu, a także wegetariańskie. Ciekawą propozycją jest też wariant wprowadzający do postu diety dr Dąbrowskiej, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród odchudzających się kobiet oraz mężczyzn. Dieta pudełkowa dostarczana jest do Skórzewa w godzinach porannych lub popołudniowych, w zależności od regionu.

Zobacz nasze diety!

ZAMÓW DIETĘ