Catering dietetyczny » Catering dietetyczny – dieta w Swarzędzu

Catering dietetyczny, dieta pudełkowa Swarzędz

Catering dietetyczny / dieta pudełkowa Swarzędz

Mieszkacie w Swarzędzu i szukaliście cateringu dietetycznego? Możemy śmiało napisać, że te poszukiwania właśnie dobiegły końca! Codziennie gotujemy i dostarczamy świeże oraz zdrowe posiłki do Swarzędza. To, co nas charakteryzuje to doskonała jakość oferowanych potraw. Każda nasza dieta przygotowywana jest ze sprawdzonych i świeżych produktów.

Menu, za które odpowiedzialni są nasi dietetycy, zawiera wszystkie niezbędne elementy odżywcze. Na to, aby jedzenie było zdrowe, wpływa kilka elementów.

  1. Po pierwsze jego zróżnicowanie. Nie ma warzywa, owocu czy mięsa, które zawiera wszystkie niezbędne dla naszego organizmu witaminy i minerały. Dlatego ważne jest, żeby catering dietetyczny miał bogate menu.
  2. Po drugie – kaloryczność. Jeżeli chcemy utrzymać kilogramy, które pokazują się nam na wadze, nie powinniśmy dostarczać więcej kalorii do organizmu, niż jesteśmy w stanie ich spalić. Jeżeli natomiast chcemy, aby wskazówka na wadze przesunęła się w lewo, powinniśmy tych kalorii dostarczać mniej. Stąd w naszej ofercie każda dieta ma określoną kaloryczność. Właśnie po to, aby łatwiej było ją dostosować do Waszego trybu życia.
  3. Po trzecie regularność. Dostajecie od nas dietę podzieloną na pięć posiłków. Posiłki są już przygotowane i wystarczy je tylko podgrzać.

Dzięki takiemu podziałowi, na bieżąco dostarczycie sobie energii i nie będziecie odczuwali głodu.

Catering z dietą w Swarzędzu

Zamówienie naszych diet jest bardzo proste i intuicyjne. Zakładkę z dietami znajdziecie na naszej stronie głównej. Każda z naszych diet jest pokrótce opisana, więc możecie dokonać wstępnego wyboru. Po kliknięciu pasującej diety wybierzecie jej kaloryczność. Tutaj możecie mieć wątpliwości. W tym celu możecie spokojnie skontaktować się z naszymi dietetykami, którzy pomogą Wam dobrać odpowiednią dawkę kalorii.

Kolejnym punktem w wyborze cateringu jest zdecydowanie, przez jaki okres chcecie otrzymywać od nas paczki z jedzeniem. Następnie przechodzicie do płatności i to w zasadzie wszystko. W zależności, do której godziny złożycie zamówienie, nawet już następnego dnia będziecie mogli spodziewać się naszego kuriera pod Waszymi drzwiami z paczuszką pełną doskonale zbilansowanych, świeżych i co najważniejsze smacznych posiłków!

Zobacz nasze diety!

ZAMÓW DIETĘ