fbpx

Catering dietetyczny, dieta pudełkowa Mosina

Catering dietetyczny / dieta pudełkowa Oborniki

Catering dietetyczny to sprawdzony sposób na dostarczenie organizmowi dokładnie takich składników odżywczych, jakich potrzebuje! Od wielu zaopatrujemy mieszkańców Mosiny i okolic w dietę pudełkową. W łatwy sposób można wybierać spośród sześciu rodzajów menu. Obejmują one następujące propozycje:

Szeroka oferta cateringu dietetycznego

  • dieta pudełkowa wprowadzająca,
  • post leczniczy w celu intensywnej poprawy zdrowia,
  • dieta lekkostrawna dla osób z problemami trawiennymi i nie tylko,
  • LowIG – propozycja dla każdego, kto pragnie zrzucić kilka zbędnych kilogramów,
  • menu standardowe – smaczna żywność domowa,
  • diety dla sportowców (wysokobiałkowe, wzbogacone w węglowodany).

W gruncie rzeczy każdy człowiek ma indywidualne zapotrzebowanie – zarówno kaloryczne, jak i to, które dotyczy rodzaju przyjmowanych składników odżywczych. W MaragoFit doskonale to rozumiemy, dlatego oferujemy darmowe konsultacje dietetyczne z profesjonalistami. Nasi doświadczeni dietetycy dokładnie zapoznają się z każdym przypadkiem i będą służyć radą dotyczącą tego, jaki typ diety pudełkowej warto wybrać. Doradzą, pomogą, a także stworzą indywidualny plan żywieniowy – za darmo!

Catering dietetyczny – Mosina i okolice

Wybierając dietę pudełkową, liczy się nie tylko zdrowie (choć jest ono najważniejsze!), ale także smak. Potrawy przygotowywane przez naszych kucharzy nie bez powodu cieszą się tak dobrymi opiniami. Catering dietetyczny MaragoFit to oferta dla osób, które cenią sobie zdrowe i smaczne jedzenie jednocześnie – bez żadnych kompromisów!

Współpracując z nami, zyskują Państwo pełen profesjonalizm. Dotyczy on zarówno samej żywności, jak i sposobu jej dostarczenia. Działamy na terenie miejscowości Mosina, a także w innych miastach nieopodal stolicy Wielkopolski – Poznania. Dowozimy żywność tego samego dnia lub na dzień poprzedzający złożone zamówienie. Wychodzimy naprzeciw klientom, proponując możliwość zamówienia jedzenia na cały dzień lub wybrania poszczególnych posiłków, wchodzących w skład danego menu diety pudełkowej.

Najwyższej jakości składniki, bezproblemowy kontakt z klientem, rzetelność i terminowość dostawy – to główne cechy, które charakteryzują catering naszej firmy. W wielu przypadkach po dłuższym korzystaniu z naszych usług klienci zaczynają dostrzegać pozytywne zmiany. Dotyczą one ogólne funkcjonowania, samopoczucia, a także konkretnych kwestii zdrowotnych, np. obniżonego poziomu cholesterolu całkowitego i złego. Co więcej, korzystanie z diety pudełkowej w praktyce oznacza więcej czasu na wykonywanie innych czynności i obowiązków!

Jedno jest pewne – nie ma co zwlekać! Czekamy na telefon od Państwa już teraz, aby przyjąć pierwsze zamówienia. Polecamy również darmowe konsultacje z naszymi dietetykami, którzy pomogą opracować indywidualny plan żywieniowy!

Dane adresowe

Marago Fit
ul. Romana Maya 1
62-030 Luboń k. Poznania

Dział obsługi czynny

Pon - Pt: 7:00 - 16:00
Sobota dyżury mailowe

Skontaktuj się z nami

INFOLINIA
tel.: 535 101 062

Dietetyk Artur Wesoły
tel.: 530 864 301

Dietetyk Sandra Lipert
tel.: 733 120 873

Dietetyk Martyna Jaśkiewicz
tel.: 733 120 873

e-mail: biuro@maragofit.pl

Przypominamy, iż nowe zamówienia i wszelkie zmiany w zamówieniach przyjmujemy do godziny 8:00. Zamów 2 diety pod tą samą lokalizację i skorzystaj z kodu: 2zestawy5%

X