Catering dietetyczny, dieta pudełkowa Gostyń

Catering dietetyczny / dieta pudełkowa Gostyń

Chcesz jeść pyszne i dobrze zbilansowane posiłki, ale nie masz czasu na gotowanie? Możesz śmiało zdecydować się na nasz catering dietetyczny w Gostyniu. Mamy wiele lat doświadczenia w dostarczaniu klientom wyśmienitych diet pudełkowych złożonych ze świeżych i zróżnicowanych składników. Profesjonalni dietetycy troszczą się o to, by dostępne plany żywieniowe były jak najlepiej zaplanowane. Przygotowane dania odbierają nasi dostawcy, którzy dokładają wszelkich starań, by punktualnie dostarczyć je pod wskazany adres.

Jakie są najważniejsze atuty cateringu dietetycznego Marago Fit?

Mamy bardzo szeroki wybór modeli żywienia, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby osób o różnych preferencjach. Możesz skorzystać z diety pudełkowej zarówno w wersji standardowej, jak i wegetariańskiej. W ofercie znajduje się też menu ograniczające podaż glutenu i całkowicie pozbawione produktów nabiałowych. Mamy też ciekawe propozycje przeznaczone dla sportowców (zawierające więcej białka lub węglowodanów), a także jadłospis o niskim indeksie glikemicznym.

W trosce o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo zapewniamy Ci też możliwość odbycia 30-minutowej konsultacji z dietetykiem Marago Fit. Wykwalifikowany ekspert pomoże Ci na przykład w ustaleniu zapotrzebowania kalorycznego i rozwieje wszelkie wątpliwości związane ze zdrowym żywieniem. Nasz catering dietetyczny przyniesie dzięki temu same korzyści w Twoim codziennym życiu.

Smaczny i zdrowy catering dietetyczny w Gostyniu

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z oferty Marago Fit. Dieta pudełkowa to znakomity wybór dla osób, które chcą jeść pysznie i zdrowo. Wybierz odpowiadający Ci plan żywieniowy, a następnie skontaktuj się z nami w celu umówienia szczegółów Twojego cateringu dietetycznego!

Zobacz nasze diety!

ZAMÓW DIETĘ