Catering dietetyczny » Catering dietetyczny Środa Wielkopolska

Catering dietetyczny, dieta pudełkowa Środa Wielkopolska

Catering dietetyczny / dieta pudełkowa Środa Wielkopolska

Dieta pudełkowa to coraz bardziej popularne rozwiązanie, z którego korzystają setki tysięcy Polaków. Trudno się temu dziwić. Decydując się na catering dietetyczny, nie trzeba samemu przygotowywać ani opracowywać posiłków. Zaoszczędzony w ten sposób czas, a nawet środki, można spożytkować w inaczej. To, co jest najważniejsze, to jednak zdrowie i smak!

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym dostarczaniem cateringu dietetycznego. Działamy w Środzie Wielkopolskiej i innych miejscowościach zlokalizowanych w okolicach Poznania. Doręczamy posiłki stworzone i sprawdzone przez doświadczonych dietetyków żywieniowych, którzy stale nadzorują ich jakość. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że otrzymują najlepszą możliwą dietę pudełkową.

Można wybierać spośród aż sześciu przygotowanych propozycji menu, które uwzględniają posiłku na cały dzień. W zależności od potrzeb i preferencji zapewnimy posiłki odpowiednie dla osób, które zamierzają schudnąć, a także dla sportowców, pragnących zwiększyć masę mięśniową. Specjalizujemy się również w cateringu dietetycznym dla osób uczulonych lub nietrawiących poszczególnych składników żywieniowych (np. glutenu)!

Catering dietetyczny Środa Wielkopolska – dieta, na którą warto się zdecydować!

Wszystkie posiłki MaragoFit przygotowane są z najświeższych i najwyższej jakości składników. Dokonujemy wszelkich starań, aby nasza dieta pudełkowa była po prostu idealna. Wiele naszych klientów na początku wybrało jednodniową lub kilkudniową opcję sprawdzenia naszych usług, po czym zdecydowało się na stały, codzienny catering.

Bardzo ważną zaletą jest możliwość doprecyzowania rodzaju danej diety pudełkowej. W tym celu proponujemy darmowy kontakt z naszymi profesjonalnymi dietetykami, którzy dokładnie zbadają sytuację i dopasują do niej najbardziej odpowiednie pożywienie. Uwzględniamy wszystkie czynniki takie jak alergie, problemy związane z przyswajalnością niektórych składników, bieżące zapotrzebowanie kaloryczne oraz różnego rodzaju występujące problemy zdrowotne.

Z usług cateringu dietetycznego można skorzystać na różne sposoby. Warto wybrać od razu pełną dietę, obejmującą także śniadania, lunche i kolacje. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby pozostać tylko przy kilku wybranych posiłkach dziennych. Co więcej, jeżeli którekolwiek elementy w danym menu woleliby Państwo zamienić – nie ma problemu. Wystarczy skontaktować się z nami, co nic nie kosztuje, a my zajmiemy się resztą i przedstawimy plan żywieniowy dopasowany do indywidualnych potrzeb!

Zapraszamy do skorzystania z usług MaragoFit – cateringu dietetycznego, działającego na terenie Środy Wielkopolskiej i w okolicach Poznania!

Zobacz nasze diety!

ZAMÓW DIETĘ