Catering dietetyczny, dieta pudełkowa Plewiska

Catering dietetyczny / dieta pudełkowa Plewiska

Firma Marago Fit zapewnia różnorodny catering dietetyczny w Plewiskach oraz wielu innych miastach Polski. Specjalizujemy się w układaniu i przygotowywaniu posiłków bazujących na kuchni polskiej i międzynarodowej, które są nie tylko bardzo smaczne, ale też pełne wartości odżywczych. Rozsmakuj się w doskonale zbilansowanych daniach słodkich i wytrawnych, zamawiając u nas dietę pudełkową z dostawą pod same drzwi. Oferujemy wiele wariantów jadłospisów, więc naprawdę masz w czym wybierać.

Jaki rodzaj diety pudełkowej wybrać?

Dla klientów pragnących wypróbować catering dietetyczny mamy zróżnicowane pakiety, przeznaczone dla osób o rozmaitym stylu życia. Dzięki Marago Fit już nie będziesz zmuszony wybierać pomiędzy oszczędnością czasu a chęcią spożywania wartościowych odżywczo potraw o znakomitym smaku. Nasi kucharze codziennie przygotowują dietę pudełkową dla szerokiego grona odbiorców, dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Proponujemy Ci następujące rodzaje jadłospisów m.in.:

  • dietę Sport o wysokiej podaży białka,
  • Low IG o niskim indeksie glikemicznym,
  • dietę Natural z daniami bez glutenu i nabiału,
  • Wege dla osób ograniczających mięso.

Warto pamiętać, że catering dietetyczny nie jest zarezerwowany wyłącznie dla sportowców czy konsumentów o specyficznych potrzebach żywieniowych. Skorzystaj z naszej oferty, jeśli po prostu lubisz zjeść smacznie, a szkoda Ci czasu na gotowanie lub pieniędzy na zamawianie obiadów w restauracjach. Dieta pudełkowa Marago Fit z dostawą w Plewiskach jest bardzo urozmaicona i przystępna cenowo. Na stronie MaragoFit.pl możesz sprawdzić aktualne menu, jakie oferujemy w danym tygodniu klientom korzystającym z poszczególnych pakietów.

Zobacz nasze diety!

ZAMÓW DIETĘ