Catering dietetyczny, dieta pudełkowa Jankowice

Catering dietetyczny / dieta pudełkowa Jankowice

Chcesz w łatwy sposób ograniczyć czas poświęcony na gotowanie, a także zwiększyć różnorodność swojego jadłospisu? Możesz skorzystać z oferty Marago Fit – z wielką chęcią zatroszczymy się o wszelkie kwestie związane z Twoim planem żywieniowym. Nasz catering dietetyczny w Jankowicach to gwarancja bardzo smacznych i świeżych posiłków w formie wygodnej diety pudełkowej. Wyróżniamy się również atrakcyjnym cennikiem, a także punktualnym czasem dostawy.

Dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego Marago Fit?

Dokładamy wszelkich starań, by zapewniać naszym klientom kompleksowe usługi związane nie tylko z żywieniem, lecz także doradztwem w zakresie wyboru optymalnego jadłospisu. Z tego względu oferujemy specjalne konsultacje z dietetykami Marago Fit – podczas 30-minutowej rozmowy ekspert odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z dietą pudełkową. Na stronie internetowej dostępny jest również specjalny kalkulator bilansu kalorycznego, za pomocą którego z łatwością wyliczysz swoje zapotrzebowanie kaloryczne.

Możesz wybierać spośród wielu dostępnych planów żywieniowych. Mamy doskonałe propozycje dla osób o różnych preferencjach. Oferujemy catering dietetyczny w uniwersalnej wersji standardowej, a także warianty przeznaczone przede wszystkim dla wegetarian czy sportowców. Zwróć też uwagę na wieloetapowy post warzywno-owocowy dr Ewy Dąbrowskiej, przez który chętnie Cię przeprowadzimy.

Wybierz smaczny catering dietetyczny w Jankowicach

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zadbamy o to, by wybrana przez Ciebie dieta pudełkowa była smaczna, a także doskonale zbilansowana pod względem składników odżywczych. Profesjonalny catering dietetyczny z pewnością wpłynie pozytywnie na komfort Twojego codziennego życia. Skontaktuj się z nami, by umówić szczegóły współpracy!

Zobacz nasze diety!

ZAMÓW DIETĘ