Dieta pudełkowa Sport Protein

Właściwie zbilansowana dieta pudełkowa dla sportowców musi dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych składników pokarmowych: białek, tłuszczów i węglowodanów. Stanowią one ważne wsparcie nie tylko podczas treningu, ale i w regeneracji. Oprócz tego serwowany przez nas w Poznaniu catering sportowy obejmuje jedzenie bogate również w witaminy i składniki mineralne.

Dieta Sport PROTEIN PLAN to program żywieniowy skierowany do osób aktywnych fizycznie. Zachęcamy do tego, aby zapoznać się ze szczegółami najlepszej oferty!

Z czego składa się dieta dla sportowca?

Wyróżniające się zwiększoną kalorycznością jedzenie dla sportowców ma na celu pokrycie zapotrzebowania energetycznego w związku z wysoką aktywnością fizyczną.

Sport PROTEIN PLAN zawiera większe ilości pełnowartościowego białka na rzecz węglowodanów prostych, uzyskane poprzez dodatek koktajli proteinowych oraz większej ilości produktów wysokobiałkowych. Ten system żywieniowy skierowany jest przede wszystkim do osób, których zapotrzebowanie na energię i makroskładniki jest bardzo wysokie ze względu na rodzaj wykonywanego wysiłku fizycznego. Proponowana przez nas dieta dla sportowca – catering obejmujący m.in. mięso, ryby, rośliny strączkowe – może także doskonale sprawdzić się w okresach budowania masy mięśniowej.

Najlepszy catering sportowy

Ze względu na różnice w zapotrzebowaniu na składniki odżywcze w zależności od dyscypliny sportowej lub rodzaju wykonywanego wysiłku, każdy rodzaj diety Sport przeznaczony jest dla różnych osób. Przed wyborem planu dietetycznego warto skontaktować się z naszym dietetykiem, który pomoże dobrać odpowiedni program żywieniowy.

Oferujemy w Poznaniu najlepszy catering dla sportowców. Jedzenie, które przygotowujemy, jest nie tylko odpowiednio zbilansowane, ale również urozmaicone. W ten sposób osoby, które zamawiają u nas dietę pudełkową, mogą zawsze liczyć na świeże i smaczne posiłki.

 
Rozkład makroskładników w tym wariancie przedstawia się następująco:

BiałkoTłuszczeWęglowodany
20-25%30-35%40-50%

Sprawdź nasze inne diety!

Zamów dietę - skontaktuj się z nami

535101062

Zadzwoń do nas

[email protected]

Wyślij nam maila

Dział obsługi pon-pt 7:00 - 16:00

Sobota dyżury emailowe

Lub wypełnij formularz, a my
Skontaktujemy się z tobą

Kontakt