Catering dietetyczny » Zalety cateringu dietetycznego w Poznaniu.

Catering dietetyczny w Poznaniu od MaragoFit ma wiele zalet.Zdrowe jedzenie to jedna z zalet cateringu dietetycznego

Poczynając od oczywistych, czyli oszczędności czasu i możliwości rozpoczęcia zdrowego odżywiania. Bardzo dużą zaletą naszego cateringu jest jego różnorodność. Dzięki bogatej ofercie, każdy znajdzie plan dietetyczny perfekcyjnie dopasowany do swoich potrzeb. Szeroki wybór diet pozwala nam na dotarcie do jeszcze większej ilości mieszkańców Poznania, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Ile diet znajdziecie w ofercie cateringu dietetycznego w Poznaniu?

Przewaga naszego cateringu dietetycznego w Poznaniu to między innymi ilość diet. Oferujemy Wam aż 10 planów żywieniowych! Jakie diety Wam oferujemy?

– Pierwszy plan dietetyczny to dieta standard. Dzięki niemu dostarczycie organizmowi wszystko to co jest niezbędne do zdrowego funkcjonowania. Podstawowa dieta, która sprawdzi się u osób, które chcą utrzymać masę ciała lub ją zredukować.

– Dieta wege to odpowiednik diety standard. Różnica polega na tym, że pozbawiona jest ona mięsa i jego przetworów.

– Bezglutenowa dieta natural, z której wyeliminowaliśmy nabiał i produkty zawierające gluten. Doskonale sprawdza się u osób z alergiami czy u tych którzy cierpią na alergie pokarmowe. No i chleb dla tej diety wypiekamy sami!

– Osobom aktywnym fizycznie prezentujemy dietę sport. Podzielona jest ona na dwa rodzaje:

1. Carbo to odpowiedni miks białka i węglowodanów. Dzięki odpowiednim proporcjom składników dieta ta pozwoli Wam na szybkie zregenerowanie organizmu po wysiłku a także dostarczy Wam odpowiednią ilość energii podczas treningu.

2. Protein dostarcza więcej białka kosztem węglowodanów. Rewelacyjnie wspomaga rozbudowę masy mięśniowej.

– Dieta wprowadzająca przygotuje Was do postu leczniczego. Polega ona na przygotowaniu organizmu do wyżej wspomnianego postu. Zawiera w sobie dużo warzyw, owoców czy też pełnoziarnistego ryżu i kasz.

– Post leczniczy to wybrane warzywa i owoce, które pozwolą wam na pozbycie się toksyn zalegających w organizmie.

– Coś dla mam czyli mum’s plan! Tą dietę podzieliliśmy na dwie kategorie. Dla karmiących mam i dla pań w ciąży. W zależności od etapu, czyli przed lub po porodzie, diety różnią się kalorycznością a także innym doborem witamin i minerałów.

– Lekkostrawna dieta dla osób, które borykają się z problemami żołądkowymi. Polega ona przede wszystkim na wyeliminowaniu potraw smażonych i zastąpienie ich potrawami gotowanymi.

– Dzięki diecie LOW IG zadbamy o lepsze samopoczucie osób, które zmagają się z cukrzycą typu II czy insulinoopornością.

Każda z powyższych diet została opisana na naszej stronie głównej. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat oferty i dostaw jedzenia w Poznaniu zapraszamy do kontaktu.