Catering dietetyczny » Zasady diety pudełkowej
Zasady diety pudełkowej są proste!Przede wszystkim powinniśmy zacząć od tego czym w ogóle jest taka dieta. Oczywiście jest to określenie potoczne i odnosi się do sposobu pakowania posiłków. Każde danie znajduje swoje miejsce w osobnym pojemniku dzięki czemu możemy szybko odgrzać i skonsumować swoje jedzenie. Każdy posiłek, który dowozimy w Poznaniu ramach diety pudełkowej jest przygotowywany według ściśle określonych norm. Do gotowania potraw używamy jedynie sprawdzonych i wyselekcjonowanych produktów.

Cele diety w pudełkach

Zazwyczaj jest tak, ze gdy ktoś mówi o diecie, to ma na myśli odchudzanie. Catering w pudełkach może być stosowany z wielu różnych powodów. Pierwszy to chęć zdrowego odżywiania. Mając świadomość, że odpowiednie odżywianie jest korzystne, a nie mając czasu lub wiedzy, żeby samemu przygotować takie posiłki, możemy skorzystać z cateringu. Taka usługa pomaga również osobą, które mają inny problem ze zbyt niską wagą. Regularne posiłki i ich wysoka kaloryczność (przy zachowaniu odpowiedniego zbilansowania diety) pomoże przybrać na masie. Dieta w pudełkach jest również rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie pokarmowe, mających problemy z żołądkiem (dieta lekkostrawna) czy nietolerujących glutenu.

Jak wybrać dietę?

Wiemy, że nie każdy będzie wiedział jaką dietę wybrać. Zazwyczaj największym problemem jest dobór jej kaloryczności. W związku z tym pozostajemy do Państwa dyspozycji. Odpowiadamy na pytania i wspólnie z dietetykami wybieramy dla Was najlepszą dietę pudełkową. Pamiętajcie również o dniu testowym. Jest to doskonała opcja do spróbowania naszego menu. Jeżeli potrzebujecie jeszcze więcej dowodów na nasze umiejętności kulinarne, możecie odwiedzić nas w Pracowni Kulinarnej, czyli naszej restauracji lub zapisać się na kurs gotowania. Jesteśmy otwarci i chętnie poznajemy nowych ludzi i dzielimy się z nimi naszą wiedzą.