Catering dietetyczny » Zdrowy catering a catering tradycyjny
Czym się różni zdrowy catering w Poznaniu od cateringu tradycyjnego? Jesteśmy w stanie stwierdzić, że znajdzie się więcej podobieństw niż różnic. Poniżej przedstawimy to co łączy i dzieli te dwa rodzaje cateringu.Zdrowy catering w porównaniu z cateringiem tradycyjnym

Dowóz potraw pod wskazane miejsce.

Po pierwsze, catering czy zdrowy czy tradycyjny charakteryzuje się tym, że jedzenie dowożone jest do klienta. Do jego domu, biura czy po prostu pod wskazane miejsce. Jest to zdecydowanie wygodna usługa, która pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i nie musimy się martwić, że nie wyrobimy się na czas z gotowaniem.

Bogate menu w cateringu.

Zazwyczaj jest tak, że tradycyjne firmy cateringowe mają ustalone stałe menu dla swoich klientów. Wybór potraw jest duży i każdy skonstruuje listę dań dla siebie. Troszkę inaczej wygląda ustalanie menu dla zdrowego cateringu. Tutaj jadłospis ustalany jest na bieżąco, co najwyżej z tygodniowym wyprzedzeniem. W cateringu, który serwuje zdrowe jedzenie, oprócz samego jedzenia liczy się również jego kaloryczność i zawartość odpowiedniej dawki witamin czy minerałów.

Regularność

Z regularnością bardziej powinien się kojarzyć zdrowy catering. Tradycyjna wersja tej usługi raczej przywodzi nam na myśl konkretne i jednorazowe wydarzenie. Zdrowy catering zazwyczaj polega na codziennym dostarczaniu jedzenia klientom. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przygotować zdrowe smakołyki tylko na jedno wydarzenie.

Forma podania zdrowego cateringu

Zdrowy catering dostaniecie spakowany w estetyczne i wygodne pudełka. Każdy posiłek i każda porcja osobno spakowana i praktycznie gotowa do spożycia. Jedyne co będziecie musieli zrobić to podgrzać swoje jedzenie, żeby móc cieszyć się gorącym obiadem.

Kalorie w cateringu.

Wartość energetyczna to największa różnica, która definiuje i rozróżnia zdrowy catering od tradycyjnego. W zdrowym jedzeniu bardzo istotne jest to, aby ilość spożywanych kalorii była równa (mniejsza jeżeli chcemy schudnąć) ilości kalorii, które spalamy. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej w zdrowej diecie nie obejdziemy się bez odpowiedniego zbilansowania posiłków.

W MaragoFit wiemy, że żeby dobrze żyć trzeba dobrze jeść. Dokładamy wszelkich starań żeby właśnie takie smaczne życie zaserwować mieszkańcom Poznania i okolic.