Marzysz o pięknej sylwetce i szukasz skutecznego sposobu, by ją osiągnąć? A może brakuje Ci motywacji i stale dajesz się skusić na posiłki, które niekoniecznie są zdrowe? Jeżeli chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, zainwestuj w catering dietetyczny – pyszny, zbilansowany i dostarczany pod Twoje drzwi. Tylko dzięki niemu zachowasz dyscyplinę i… najesz się do syta! Zainteresowany? Czytaj dalej!

Smacznie i zdrowo

Każdemu z nas zdarzyło się wrócić z pracy i zamówić coś „szybkiego” do jedzenia. Zazwyczaj są to fast foody, które zapychają żołądek na krótko i nie dostarczają naszemu organizmowi odpowiednich wartości odżywczych. Podobnie jest z regularnością posiłków – często brakuje nam pomysłów na urozmaicone, pełnowartościowe, całodniowe menu. Dlatego tak popularny staje się catering dietetyczny – niezwykle wygodny przede wszystkim dla osób, które nie mają czasu lub możliwości, by gotować. Ofert tego typu jest mnóstwo, ale warto wybierać firmy, które współpracują z lokalnymi dostawcami i dietetykami – wówczas masz pewność, że będzie smacznie i zdrowo.

Od czego zacząć?

Zanim zdecydujesz się na catering dietetyczny, zastanów się, jaki masz cel. Czy chodzi Ci o solidny detoks, czy raczej wolisz standardową dietę? U nas możesz „wybrzydzać” – zamówić plan żywieniowy bez mięsa,bez glutenu i nabiału lub bogaty w proteiny. Wszystko zależy od Ciebie, Twoich potrzeb i oczekiwań!

Jeżeli już się na coś zdecydujesz, możesz to z nami skonsultować – doskonale znamy się nie tylko na gotowaniu, ale też na racjonalnym żywieniu. Dlatego zamawiając posiłki, możesz skorzystać z porad dietetyka. Jeżeli chcesz zadbać o sylwetkę, zrób to kompleksowo i bądź konsekwentny. Tylko w ten sposób osiągniesz sukces!

Czy faktycznie schudniesz?

Większość osób inwestuje w catering dietetyczny z nadzieją, że dzięki niemu uda im się zrzucić zbędne kilogramy. My sami nie możemy Ci obiecać widocznej poprawy, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że na proces chudnięcia wpływa wiele czynników. Odpowiednio zbilansowane jedzenie jest punktem wyjścia i stanowi około 70% sukcesu, ale istotna jest też:

  • regularnie podejmowana aktywność,
  • konsekwencja i unikanie niezdrowych przekąsek,
  • motywacja i chęć do zmiany swojego życia.

Poza tym należy stosować się do zaleceń dietetyka i nie modyfikować jadłospisu na własną rękę. Do tego konieczne jest picie dużej ilości płynów i spożywanie posiłków o określonych godzinach. Jeśli weźmiesz pod uwagę wszystkie kwestie i wesprzesz swój organizm pysznym, wysokiej jakości jedzeniem, to nie tylko schudniesz, ale też z każdym dniem będziesz mieć lepsze samopoczucie i więcej energii.

Ile to kosztuje?

Powszechne jest przekonanie, że catering dietetyczny jest drogi i stać na niego tylko nielicznych – tych, którzy świetnie zarabiają i nie martwią się o finanse. Tymczasem nasze posiłki są nie tylko dobrze skomponowane i pyszne, ale też niedrogie, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę składniki, z jakich są przygotowywane. Klientów zachwyca ich różnorodność, ale też jakość. Pochodzą od najlepszych producentów i lokalnych dostawców. Poza tym sprawdzając ceny cateringu dietetycznego, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii:

  • czas, jaki musielibyśmy poświęcić, by samodzielnie wybrać się na zakupy i przygotować posiłek,
  • koszt poszczególnych produktów oraz samego gotowania.

Do tego dochodzi ryzyko, że danie się nie uda i trzeba je będzie wyrzucić. Pod tym kątem catering dietetyczny jest bardzo opłacalny i daje Ci gwarancję, że codziennie, bez względu na okoliczności, zjesz coś dobrego.

Zainwestuj w zdrowie

Od wielu lat dietetycy i specjaliści od zdrowego stylu życia przestrzegają, że jeśli zaoszczędzimy na jedzeniu, to prędzej czy później wydamy te pieniądze w aptece. Dlatego tak ważne są pełnowartościowe posiłki, które wpływają nie tylko na samopoczucie, ale też na układ odpornościowy. Odpowiednio dobrany catering pozwala dostarczać organizmowi wszystko, czego potrzebuje. Warto z niego korzystać – nawet jeśli nie codziennie, to decydując się na konkretną dietę od czasu do czasu. Dostarczymy Ci posiłki do domu i zapewnimy moc kulinarnych wrażeń!