Catering dietetyczny » Dlaczego my?

Dlaczego my?

Marago Fit to nie tylko catering, to nowy styl życia, zdrowy, smaczny i przygotowany w odpowiednim zestawieniu kalorycznym przy zachowaniu odpowiednich zasad bilansowania, który poprawi twoje samopoczucie, a w dłuższej perspektywie zmieni Twoje nawyki żywieniowe. Dzięki pięciu posiłkom dostarczanym codziennie pod Twój dom masz więcej czasu dla siebie. Wykorzystaj go!

Nasz zespół tworzą młodzi, doświadczeni i kreatywni kucharze oraz dyplomowana dietetyczka, która swoją pasję do zdrowego odżywiania przelewa na dietetyczne programy żywieniowe. Wszystkie diety są odpowiednio zbilansowane i pokrywają w pełni zapotrzebowanie na niezbędne składniki odżywcze.

Dbamy o to, aby posiłki trafiające w Państwa ręce były przygotowywane z produktów o jak najwyższej jakości. Współpracujemy głównie z małymi, lokalnymi dostawcami, od których kupujemy naturalne i nieprzetworzone produkty.  Nasi kucharze nie używają w kuchni kostek rosołowych, maggi, glutaminianu sodu czy innych wzmacniaczy smaku. Bazujemy wyłącznie na naturalnych produktach, które odpowiednio komponowane z zestawem świeżych ziół i przypraw, pomagają stworzyć niepowtarzalne potrawy, które na pewno dogodzą najbardziej wymagającym smakoszom.

Zamów dietę - skontaktuj się z nami

535101062

Zadzwoń do nas

[email protected]

Wyślij nam maila

Dział obsługi pon-pt 7:00 - 16:00

Sobota dyżury emailowe

Lub wypełnij formularz, a my
Skontaktujemy się z tobą

Kontakt