Chcesz, aby zdrowy styl życia pozostał z Tobą na dłużej? Wewnętrzna motywacja to klucz do sukcesu. Być może zdecydowałeś się na nasz catering dietetyczny w nadziei na osiągnięcie wymarzonej sylwetki? A może chcesz oczyścić organizm z toksyn i poczuć się lepiej? Pełnowartościowe fit jedzenie pozwoli Ci podkręcić metabolizm i pozbyć się nadprogramowych kilogramów. A to wszystko bez uczucia głodu i liczenia kalorii. Sprawdź, jak mierzyć efekty diety pudełkowej. Podpowiadamy!

Przestań się ważyć…

… zacznij się mierzyć! Może Cię nieco zaskoczymy, ale nie polecamy korzystania z wagi łazienkowej. Zdrowe menu w połączeniu z odpowiednio dobranym fitness planem oznacza, że spalasz tłuszcz, a zarazem budujesz mięśnie. Efekt? Twoje ciało jest szczuplejsze, a mimo to waga często stoi w miejscu. Z tego powodu zdecydowanie lepiej sięgnąć po centymetr krawiecki i… zacząć się mierzyć. Ta metoda daje bardziej miarodajne wyniki. Zwróć jednak uwagę, żeby nie wykonywać pomiaru bezpośrednio po jedzeniu, ani po treningu. Zbyt częste powtarzanie zabiegu również nie jest najlepszym pomysłem – raz na dwa tygodnie w zupełności wystarczy.

Zaobserwuj, czy czujesz się lepiej

Drugim sposobem, który pozwoli Ci utwierdzić się w przekonaniu, że nasza dieta pudełkowa była strzałem w dziesiątkę, jest Twoje samopoczucie i poziom energii każdego dnia. Nie wierzysz? Zamów na próbę catering dietetyczny i poczuj różnicę. Wolne od toksyn, dobrze odżywione ciało nie potrzebuje gromadzić tkanki tłuszczowej. Zdrowe jedzenie reguluje metabolizm i stwarza odpowiednie warunki do odnowy i regeneracji. Gdy komórki mogą bez przeszkód pełnić swoje funkcje, czujesz się o niebo lepiej:

  • wzrasta Twoja naturalna odporność na infekcje,
  • poprawia się trawienie i wchłanianie składników odżywczych,
  • skóra staje się elastyczna i dobrze nawilżona, a włosy mocne i lśniące,
  • masz mnóstwo energii i motywacji do działania!

Zdrowie to radość i energia od samego rana

Za nadmierny przyrost tkanki tłuszczowej i złe samopoczucie często odpowiedzialne jest „zajadanie” stresu. Na szczęście działa to także w drugą stronę: dobrze zbilansowana dieta fit ma wpływ na cały organizm – również na Twoje zdrowie emocjonalne. Jeśli zatem odczuwasz większą chęć do działania i podejmowania nowych wyzwań oraz częściej uśmiechasz się i zaczynasz bardziej optymistycznie patrzeć w przyszłość to ewidentny znak, że nasz catering dietetyczny naprawdę Ci służy. Pełnowartościowe jedzenie głęboko odżywia komórki, reguluje procesy metaboliczne, balansuje układ nerwowy i hormonalny. W efekcie znika uczucie zmęczenia i rozdrażnienia, lepiej się wysypiasz i budzisz się z pozytywnym nastawieniem i nową energią do życia!

Podsumowanie

Chcesz w końcu zacząć odżywiać się zdrowo i potrzebujesz motywacji do dobrej zmiany? Nasze diety pudełkowe to więcej niż pełnowartościowe fit menu na cały dzień. To garść kulinarnych inspiracji, które możesz w przyszłości odtworzyć w swojej własnej kuchni. Zamów nasz catering dietetyczny i zakochaj się w zdrowym jedzeniu!