Catering dietetyczny » Dieta lunch box Poznań
Dieta lunch box PoznańDieta lunch box w Poznaniu to świetna oferta dla osób, które mają świadomość tego jakie korzyści niesie zdrowe odżywianie, ale mają mało czasu na przygotowywanie kilku posiłków dziennie dbając przy tym o ich kaloryczność i różnorodność. Po wybraniu jednej spośród wielu diet codziennie rano do waszych drzwi (w domu lub w pracy) zapuka nasz kurier z paczką pełną przyjemności. Przyjemności w postaci lunch boxów zawierających smakowite i pełnowartościowe posiłki.

Diety box dla profesjonalistów i nie tylko

 

Nasze diety w lunch boxach idealnie sprawdzą się w każdym momencie. Niezależnie od trybu Twojego życia. Uprawiasz aktywnie (nawet zawodowo) sport czy cały dzień siedzisz za biurkiem? Nie ma to większego znaczenia. Każda dieta jest odpowiednio przystosowana do aktywności jaką wykonujesz w ciągu dnia. W naszej diecie, którą dowozimy na terenie Poznania, przykładamy szczególną uwagę do kaloryczności oraz jej zbilansowania. Są to kluczowe sprawy sprawiające, że to co jemy służy naszemu organizmowi.

Jak skorzystać z naszych diet w Poznaniu

 

Zamówienie naszych diet w boxach jest bardzo proste. Wystarczy, że wejdziecie na stronę zamówień i wybierzecie interesujący Was plan żywieniowy, ilość posiłków i ich kaloryczność. Nasz system przeprowadzi Was krok po kroku przez proces złożenia zamówienia. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej ponieważ macie jakieś wątpliwości lub pytania, wszystkie informacje jak nas złapać sprawdzicie w zakładce kontakt. Możecie zadzwonić, napisać lub zostawić swoje dane, a wtedy my skontaktujemy się z Wami.

Nie tylko lunch boxy

 

Jako, że gotowanie to nasz styl życia, oferujemy Wam coś ponad catering w boxach. Prowadzimy również restaurację. Serwujemy w niej tradycyjne domowe potrawy. Jak każdy kto ma pasję staramy się nią zarażać innych. To właśnie było powodem zorganizowania warsztatów kulinarnych. Właśnie w naszej Pracowni prowadzimy kursy, na których uczymy gotować. Jak widać cały czas się rozwijamy i szerzymy kulturę gotowania i jedzenia zdrowo i ze smakiem. Proponujemy Wam kulinarny triathlon! Najpierw ugościmy Was w naszej restauracji. Później zamówicie dietę w boxach na próbę (dzień testowy), a na koniec zapiszecie się na warsztaty. Taka próba na pewno Was przekona do tego, że jesteśmy świetni w tym co robimy.

wybierz dietę dopasowaną do swoich potrzeb

Zobacz nasze diety!

ZAMÓW DIETĘ