Catering dietetyczny » Diety » Dieta Carbo

Sportowy catering dietetyczny – dieta dla sportowców – Poznań

Catering dietetyczny dla sportowców CARBO SPORT to program żywieniowy przeznaczony dla tych osób, które prowadzą bardzo aktywny tryb życia. W ofercie cateringu dla sportowców wyróżniamy dwa rodzaje diety: CARBO PLAN oraz PROTEIN PLAN.
CARBO SPORT CARBO jest dla osób, które regularnie trenują różne dyscypliny sportowe. Dietetyk postarał się, żeby kaloryczność tych diet była dostatecznie wysoka na pokrycie wszystkich potrzeb energetyczno-odżywczych osób trenujących. Catering sportowy zawiera odpowiednią ilość pełnowartościowego białka, które ma za zadanie odbudowywać przeciążone po treningu mięśnie. Węglowodany łatwo przyswajalne, obecne w diecie, spożywane przed treningiem spowodują, że nasz organizm będzie w stanie dostarczać energii przez cały okres trwania treningu czy zawodów. Odpowiednie proporcje między wszystkimi składnikami odżywczymi pozwolą na pełną regenerację organizmu, a co za tym idzie poprawianiu wyników podczas treningów.

Ze względu na różnice w zapotrzebowaniu na składniki odżywcze w zależności od dyscypliny sportowej lub rodzaju wykonywanego wysiłku, każdy rodzaj diety Sport przeznaczony jest dla różnych osób. Przed wyborem planu dietetycznego warto skontaktować się z naszym dietetykiem, który pomoże dobrać odpowiedni program żywieniowy.

 

Rozkład makroskładników w tym wariancie przedstawia się następująco:

BiałkoTłuszczeWęglowodany
20%25-30%50-55%

Sprawdź nasze inne diety!

Zamów dietę - skontaktuj się z nami

535101062

Zadzwoń do nas

biuro@maragofit.pl

Wyślij nam maila

Dział obsługi pon-pt 7:00 - 16:00

Sobota dyżury emailowe

Lub wypełnij formularz, a my
Skontaktujemy się z tobą

Kontakt

Dane adresowe

Marago Fit
ul. Romana Maya 1
62-030 Luboń k. Poznania

Dział obsługi czynny

Pon - Pt: 7:00 - 16:00
Sobota dyżury mailowe

Skontaktuj się z nami

INFOLINIA
tel.: 535 101 062

Dietetyk Artur Wesoły
tel.: 530 581 401

Dietetyk Sandra Lipert
tel.: 733 120 873

Dietetyk Martyna Jaśkiewicz
tel.: 530 581 401

e-mail: biuro@maragofit.pl