Catering dietetyczny » Posiłki Dietetyczne w Poznaniu
Jak sprawić żeby posiłki dietetyczne w Poznaniu były jednocześnie zdrowe i niesamowicie smaczne? My to wiemy! Przede wszystkim jesteśmy zgranym zespołem. Wspólnie tworzymy i wspólnie nakręcamy się do tego żeby być jeszcze lepszym. Dzielimy się między sobą zdobytą wiedzą dzięki czemu stale się rozwijamy. Posiłki dietetyczne, które dostarczamy w Poznaniu, tworzymy w oparciu o najnowsze wytyczne związane ze zdrowym żywieniem. Stosując produkty świeże i dostarczone przez osoby, które znamy wiemy doskonale co trafia na Wasze talerze. Chcemy szerzyć kulturę zdrowego żywienia i dobrego gotowania. Dlatego uruchomiliśmy w naszej restauracji warsztaty kulinarne! Teraz każdy z Was będzie mógł poznać zasady dobrego gotowania nie tylko dietetycznego.

Posiłki dietetyczne w Poznaniu pomogą w odchudzaniu

Najprostszą zasadą, której trzeba się trzymać nie chcąc przybrać na wadze jest, dostarczenie takiej ilości energii, jaką jesteśmy w stanie spalić przez cały dzień. Jeżeli chcemy schudnąć, ilość kalorii dostarczona do organizmu powinna być mniejsza od kalorii spalonych. Posiłki dietetyczne, które dostarczamy na terenie Poznania oferujemy w różnych kalorycznościach. Wy wybieracie ile paliwa chcecie sobie dostarczyć w ciągu dnia. Jeżeli nie wiecie jaka ilość jest optymalna, zawsze możecie się z nami skontaktować! Z przyjemnością doradzimy i dobierzemy Wam dietę, która spełni wszystkie oczekiwania i pomoże zrealizować Wasze założenia. Pamiętajcie, że nadwyżka kaloryczna może prowadzić do otyłości i wielu chorób z nią związanych. Z drugiej strony, posiłki zbyt małe mogą prowadzić do niedoboru witamin czy minerałów. Jest to równie niebezpieczne jak nadwaga. Dlatego tak ważnym jest żeby jedzenie dietetyczne było odpowiednio zbilansowane. Bogate w witaminy i minerały i odpowiednio kaloryczne. My Wam to zagwarantujemy.

Jedz dietetycznie ze smakiem

Jedzenie może być zarówno przyjemnością jak i katorgą. Ile razy, będąc na diecie, musieliście jeść coś co Wam nie smakuje? Godzina posiłku wcale nie była przyjemną chwilą. Zamiast czekać z radością na posiłek na samą myśl psuł się Wam humor. Zdecydowanie obalamy mit o tym, że posiłki dietetyczne muszą być bez smaku lub muszą smakować okropnie. Uważamy, że każdy powinien móc cieszyć się ze spożywanych potraw. W dzisiejszych czasach kiedy mamy dostęp do przypraw i produktów z całego świata nie ma problemu, aby posiłki dietetyczne w Poznaniu zachwycały smakiem i aromatem. Łącząc je z tradycyjnymi i lokalnymi produktami możemy stworzyć wyjątkowe dania.

Zobacz nasze Dieta Boxy

ZAMÓW DIETĘ